Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Ak Sigorta Dosya Sorgulama

Ak Sigorta Dosya Sorgulama

0
PAYLAŞ

Ak Sigorta uzun yılların verdiği deneyimle müşterilerinin güvenini kazanmış bir sigorta kurumudur. Akbank ile ortak olarak çalışmaktadır ve işlevlerini sürdürmektedir. Ak sigorta ile kasko sigortası yaptıran kişilerin kaza anında olan masrafların karşılanması Ak sigorta tarafından yapılır. Fakat öncesinde bazı işlemlerin yerine getirilmesi gerekir.  Hasar ihbarı verilmesi kaza sırasında ilk yapılması gerekenler arasındadır. Bundan sonra Kaza tespit tutanağı alınması da sonraki işlemler arasında yer alır. Bu tutanakla birlikte zorunlu bir takım belgeler şirkete verilmek durumundadır. Tüm bunların sonucunda kurum size hasar durumunu ve işlemlerini takip etmeniz için ve hasar ödeme değerini görmeniz için hasar takip dosyası açar. Buradan bu durumlarla ilgili sorgulama işlemleri yapabilirsiniz. Hasar dosyanıza giriş yapmanız için hasar dosya numarası kurum tarafından size verilir. Bu numarayı kaybetmemeniz önemlidir.

Ak Sigorta Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Motorlu taşıtlar için kasko sigortasına sahip olan kişiler Ak sigorta dosya sorgulama işlemi ile hasar dosyalarındaki bilgilere ulaşarak hasar durumu ve işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirler. Bu sorgulama işlemleri için online internet hizmet servisinden yararlanabilirsiniz. Kuruma giderek te öğrenebilirsiniz ancak internet üzerinden bilgilere erişmek daha kolay ve zahmetsizdir. Kurumun kendi resmi internet sitesinden giriş yaparak sorgulama işlemini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sayfaya girdikten sonra kişiler kimlik bilgilerini girdikten sonra hasar dosyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan erişebilirler.

 

Ak sigorta dosya sorgulama işlemleri için aşağıda sizin için verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz. Buradan giriş yaparak çok daha kolay bir şekilde sorgulama sayfasına erişim sağlayabilirsiniz. Sayfaya girdiğinizde karşınıza çıkan ekranda size dosya numarası sorar. Kurum tarafından verilen hasar dosya numaranızı buraya yazmanız gerekir. Eğer bu numaraya sahip değilseniz sayfanın sağ tarafında yer alan poliçe numarası, TC numarası ya da vergi kurum numarasıyla da giriş yapabilirsiniz. Bu kimlik bilgileriyle de kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra sorgulama işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ak Sigorta Dosya Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK