Ana sayfa Banka Sorgulamaları Akbank Kredi Başvuru Sorgulama

Akbank Kredi Başvuru Sorgulama

0
PAYLAŞ

Bankacılık alanında en çok kullanılan bankalardan biri olan Akbank son zamanlarda kredi konusunda da birçok kişiye destek olabilmektedir. Müşterilerinin her zaman memnun olmasını isteyen bankanın birçok ihtiyaca uygun kredi sistemleri de vardır. Hem kısa hem de uzun süreli hizmetleri ile bilinen kredi imkanları günümüzde çok kolay bir şekilde alınabilmektedir. Akbank’ı diğer bankalardan ayıran özelliklerden biri de müşterileri ile yakından ilgilenmesidir. Müşterilerine ilk olarak kolaylıkla alınabilecek olan ihtiyaç kredisi hizmeti sunmaktadır.

Kredi alabilmek için sadece bu bankada hesabınızın olmasına gerek de olmamaktadır. Bu demek oluyor ki bankanın müşterisi olmasanız bile bu bankadan kredi çekebileceksiniz. Herkes için kapısı açık olan bu kurumda kredilerin uygun faiz oranları ile sunulduğunu da görebilmekteyiz. Evlenmek isteyen genç çiftler, araba almak isteyen aileler ve bireyler, iş kurmak için gerekli olan birikimi bulmak için çabalayanlar kısacası birçok alanda paraya ihtiyacı olanlar için bu ihtiyaç kredisi kullanımdadır. Faiz konusunda da zorlanmanıza sebep olmamak için uygun bir ücretlendirme yapılmaktadır. Başvuru yapabilmek için gerekli olan durumlardan biri kişisel bilgileriniz ve iş imkanlarınızı kanıtlayan bir belgedir.

Akbank Kredi Başvuru Sorgulama

 

İlk olarak kredinizin başvurusunu online sistem üzerinden gerçekleştirmelisiniz. Eğer bu başvuru işlemini yaptıysanız size en yakın olan banka şubesine giderek ya da telefon üzerinden ek görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz. Buradan yapmanız gereken işlem ilk olarka TC kimlik numaranızı görevliye vermek olacaktır. Kredinizin durumunu öğrenmek için bu kimlik numaranızı vermeniz gerekmektedir. Telefon üzerinden iletişim kurmak isterseniz 444 25 25 hattını arayabilirsiniz. Buna ek olarak sunulacak olan diğer telefon numarası ise 0850 222 25 25 olarak sunulmaktadır. Bu numaralardan müşteri hizmetlerine erişeceksiniz ve dilediğiniz her soruyu sorabilirsiniz.

Size en yakın Akbank şube ve ATM’lerini öğrenebilmek için TIKLAYINIZ!

Başvurum Nerede?

Akbank tarafından yeni geliştirilen bir sistem olarak başvurularınızın durumu yakından takip edebilmektesiniz. Hangi aşamada ve hangi durumda olduğunu öğrenmek istediğiniz zaman kredi başvurunuzun durumunu artık öğrenebilmektesiniz. Hem de çok basit bir yöntem ile bu yeniliğe adım atabilmektesiniz. Yeniliklere her zaman açık olan bir banka ile karşı karşıyasınız. Başvurum nerede adlı bir uygulama da bulunmaktadır. Bunu indirebilir ya da online site üzerinden bu alana gelerek isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Teslimat ile ilgili alana gelerek başvurunuzun son durumunu takip altına alabilirsiniz. Kimlik numaranızı yazacak ve arkasından da telefonunuza gelecek olan onay mesajı ile işlemi sonlandırabileceksiniz. Bu aşamada önemli olan durum şifrenizi ve kimlik bilgilerinizi kimse ile paylaşmamanız gerektiğidir.

Başvurum Nerede Hizmeti Hakkında Bilgi Almak için TIKLAYINIZ!

Akbank Direkt Şifresi Almak için TIKLAYINIZ!

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sorgulama için TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK