Ana sayfa Banka Sorgulamaları Akbank Kredi Kartı Avantajları ve Dezavantajları

Akbank Kredi Kartı Avantajları ve Dezavantajları

0
PAYLAŞ

Kredi kartları son zamanlarda birçok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Hem de bankalar tarafından sunulan cazip kampanyalar sayesinde de gelişmiş olan kart seçenekleri ile karşılaşılması mümkün olmaktadır. Nakit taşımak istemeyenlere hem de taksit imkanını kullanmak isteyenlere hızlıca fırsat sunan kartlar olarak bilinen kredi kartları günümüzde çeşitli bankalar tarafından sunulmaktadır. Bu bankaların başında da Akbank gelmektedir.

Ülkemiz sınırları içinde müşterilerin en çok kullandığı banka olarak bilinen bu yerde 171 milyondan fazla kişi tarafından kredi kartı alındığı tespit edilmiştir. Tercih edilmesindeki en büyük etken ise taksit olarak belirlenmiştir.

Akbank Kredi Kartı Avantajları ve Dezavantajları

 

Kredi kartını almak isteyenlerin ve bu alanda ihtiyacı olan herkesin faiz oranlarını da taksit imkanlarını da iyi araştırması gerekir. Avantajlı bir kart olarak nitelendirilebilecek olan kredi kartları zaman zaman dezavantajlı durumlara da dönüşebilmektedir. Ancak her kredi kartının Akbank desteği olduğu sürece birçok avantajı da mümkündür:

  • Kolay olarak ulaşım
  • Hızlı bir şekilde şubeye gitmeye gerek kalmadan başvuru imkanı
  • Alışverişlerinizden kazandığınız ve yine istediğiniz alanda kullanmak için bedava chip-para imkanı
  • İstediğiniz her sektör için kullanabileceğiniz taksit fırsatı
  • Mil puan imkanı sayesinde bedava uçak bileti alabilme şansı

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı almak için imkanları değerlendirmenin birçok yolu vardır.

  1. Akbank Şubeleri Aracılığıyla

Size en yakın gelen Akbank şubesine uğrayabilir ve kart istediğinize dair bilgilendirmede bulunabilirsiniz.

  1. İnternet Sistemi Aracılığıyla

Şubenin çalışma saatlerine yetişemeyenler ya da zamanını oralarda harcayamayanlar için internet bankacılığı da iyi bir imkan olarak sunulmaktadır. Bunun yanında kullanılacak olan telefon bankacılığı da iyi bir imkan olarak görülebilir.

İnternet bankacılığı ile Akbank kredi kartı başvurusu yapmak için TIKLAYINIZ!

  1. Telefon Bankacılığıyla

İnternetten anlamayan ve gerçek şubelere başvurmak istemeyenler için telefon aracılığı ile yeni kart başvurunuzu güvenli yollardan yapabilirsiniz. 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 hatlı telefonları başvuru için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kısa ve sistemli bir bankacılık tadabilmek için en iyi yöntemlerdendir. Sesli yanıt sisteminin bulunması sayesinde de meramınızı kolaylıkla anlatabilmektesiniz.

Herkesin karşılaşabildiği bir seçenek olarak kredi kartı başvuru desteği buradaki müşteri hizmetleri sayesinde kolaylıkla atlanabilmektedir. Her kayıt için ekstra prim verilen imkanların bulunduğunu da ifade edebiliriz. Bankaların son zamanlarda yakından takip ettiği ve faydalı iletişimi kullanmak için en ideal müşteri profili üniversite öğrencileridir. İstediğiniz her zaman ve mekanda başvuru yapabilmenizin önü de sonuna kadar açıktır.

Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Yukarıda belirtilmiş olan seçeneklerden herhangi birini kullanarak ilk olarak kredi kartı almak istediğinize dair başvuru isteğinizi bankaya bildiriniz. Ve gerekli olan bilgiler ile doldurmuş olduğunuz form ve belgeler ile istediğiniz şekilde bankaya kredi kartı başvurunuzu bildiriniz. Başvurunuzu takip edebilmek ve kredi kartı alıp almayacağınızı belirleyebilmek için “Başvurum Nerede?” uygulamasını hizmete sunmuştur. Bu ayrıcalık sayesinde istediğiniz zaman ve mekan aralığında başvurunuzun son durumunu kontrol edebilir ve gerekli olan işlemleri de yapabilirsiniz.

İşlemleri yapabilmek için ilk olarak uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı edinmek için sadece gerekli olan şey akıllı bir cihaza sahip olmanızdır. Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar üzerine bu uygulamayı indirebilir ve istediğiniz zaman giriş yaparak son durumu tahlil edebilirsiniz.

Uygulamaya giriş yapabilmeniz için de ya müşteri numaranızı ya da kimlik numaranızı tanımlamanız gerekmektedir. Hem kredi kartı hem de normal kredi başvurularınızın takibini dakikalar içinde bu şekilde yapabileceksiniz. Aynı zamanda bu uygulama ile teslimat bilgilerine de çok rahat bir şekilde erişebilecek ve kuryenin sizin kartınızı nereye götürdüğünü de takip edebileceksiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama işlemi için TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK