Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları Aksaray Aksaraygaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

Aksaray Aksaraygaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

İnternet erişiminin ulaşımı teknolojinin gelişmesi ile oldukça kolay hale geldi. Cep telefonlarından, tabletlerden, masaüstü bilgisayarlardan ve dizüstü bilgisayarlardan artık internet ulaşımı sağlamak oldukça kolaylaştı. İnternet kullanımının kolaylaşması ile online işlemler de tüm kurum ve kuruluşlarda kullanılmaya başlandı. Bu kurumlardan ENERYA Doğalgaz Dağıtım Şirketi de online olarak fatura sorgulamalarını uzun süreden beri uygulamaya koydu. Enerya, Aksaray, Antalya, Aydın, Ereğli, Denizli, Erzincan, Konya, Karaman, Niğde ve Nevşehir illerine doğalgaz dağıtımı yapan bir şirkettir. Online verdiği hizmetler arasında; kampanyalar, faturalandırma, kaçak kullanım ihbarları ve ödem noktalarının bilgileri bulunmaktadır. Aksaray AKSARAYGAZ doğalgaz fatura sorgulama yapmak için yazımızın devamında bulunan linke tıklayarak borç sorgulama işlemine başlayabilirsiniz.

Aksaray Aksaraygaz Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aksaray AKSARAYGAZ doğalgaz fatura sorgulamanızı yapabilmek için ilk olarak ENERYA resmi web sitesini ziyaret etmelisiniz. Daha sonra bu alandan Aksaray ilini seçmelisiniz. Online işlemler penceresi üzerinden görüntüleme yazısına tıklayınız. Fatura görüntüleme penceresine tıkladıktan sonra aşağıdaki resimde kırmızı renkle verilmiş olan sözleşme numarası ile veya sayaç numarası alanlarını eksiksiz olarak doldurunuz.

 

Belirtilen alanlardaki yerleri eksiksiz bir şekilde doldurdu iseniz daha sonra listele butonuna tıklayarak güncel veya daha önceden ödenmemiş olan doğalgaz borcunuzu da öğrenebilirsiniz.

ENERYA resmi web sitesi sayfasından henüz sorgulama yapmış olduğunuz faturalarınızı ödeme seçeneğiniz bulunmamaktadır. Faturanızın ne kadar olduğunu öğrendikten sonra anlaşmalı bankaların sitelerinden online bankacılık hizmetlerini kullanarak fatura ödeme işleminizi de kolaylıkla bu şekilde yapabilirsiniz.

Aksaray AKSARAYGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK