Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Aksigorta Hasar Sorgulama

Aksigorta Hasar Sorgulama

0
PAYLAŞ

Araçlar için kasko sigortası konusunda yardımcı olan şirketlerden biri de Aksigorta’dır. 1960 yılından beri 990 şubesi ile Aksigorta müşterilerine uzun yıllar boyunca hizmet vermiştir ve hala vermeye devam etmektedir. Bunun dışında kurum sağlık sigortası, konut sigortası, trafik sigortaları, iş yeri sigortaları gibi pek çok konuda da sigorta hizmetleri vermektedir. Bireysel emeklik ve Hayat sigortası gibi işlemler AvivaSa Hayat ve Emeklilik adıyla oluşan hizmet seçeneğinden yapılmaktadır. Aksigorta müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve kolaylık sağlamak için online olarak ta hizmetlerini sürdürmektedir. Online olarak müşterilere her hangi bir kaza durumunda sigorta takip işlemlerini buradan kolayca yapabilirler. Bunun için öncesinde müşteri hizmetleri aranarak durum bildirilir. Bunun dışında hasar ücretinin karşılanması için kuruma acente ve poliçe numarası, hasar tarihi, detayları, poliçe fotokopisi, kaza tespit tutanağı, hasarla ilgili fotoğraflar, rehinli ve ipotek olan araçlar için bankadan alınan belgeler, oto hasarları için belgeler gibi belgelerin ulaştırılması gerekir. Aksigorta hasar sorgulaması yapmanız için bu belgelerin kuruma ulaştırılması gerekir. Bundan sonra size verilen dosya takip numarasıyla durumu takip edebilirsiniz. Bu numarayı kaynetmemeniz çok önemlidir.

Aksigorta Hasar Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aksigorta şirketi müşterilerin hasar sorgulamalarını rahatlıkla takip etmeleri için online olarak size yardımcı olmaktadır. Online olarak müşterilere verilen bu hizmet ücretsizdir. Bu işlem için size verilen dosya numarasını girmeniz gerekmektedir. Aksigorta resmi internet sitesinden giriş yaparak sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Altta sizin için vereceğimiz linke tıklayarak siteye giriş yapabilirsiniz. Aksigorta siteye girmek için müşterilerine iki seçenek sunar. İlk seçenek olan dosya takip numarası ile giriş yapabilirsiniz. Dosya takip numarasını girdikten sonra DEVAM yazısına tıklayarak bu şekilde hasar sorgulama işlemlerini yaptırabilirsiniz.

 

Diğer seçenek te poliçe numarası, TC kimlik numarası ya da Vergi Kimlik numarası ile giriş yapmaktır. Giriş yapabilmek için bu bilgileri doğru bir şekilde girmeniz gerekir. Bundan sonra DEVAM tuşuna basmanız gerekir. Kaza sonrası bilgilerin takip sürecini bu şekilde rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ellerinde dosya numarası ya da poliçe numarası bulunmayanlar müşteri hizmetlerinden bu numaraları temin edebilirler. Bunun için 444 27 27 numarayı 7 gün içinde aramak gerekir.

Aksigorta Hasar Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK