Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Allianz Sigorta Online Hasar Sorgu

Allianz Sigorta Online Hasar Sorgu

0
PAYLAŞ

Sigorta yaptırımı artan suç oranlarına paralel olarak olan bir durumdur. Kişilerin özel araç sahibi olmaya başlamaları ile birlikte yaşanan trafik yoğunluğundan dolayı kazaların olması da muhtemel trafik sorunlarından biridir. Kaza sigortası olarak sürücüler araç sahibi olurken sigorta yaptırmayı da ihmal etmemelidirler. Sigorta konusunda Allianz Sigorta Şirketi bu konuda hizmet vermekte olan sigorta kurumlarından biridir. 1890 yılından itibaren çalışmakta olan şirket müşteri memnuniyetini esas alan çalışmaları ile gündemde olmaktadır. Hemen çoğu ilde sigorta anlamında hizmetler vermektedir. Bu konuda çok sayıda aktif halede çalışan çalışanı vardır. Şirket teknoloji destekli olarak sizlere hizmet vermektedir. Bu da şirketin kalitesini arttıran durumlardan biridir. Bu da müşterilerin online ortamdan giriş yaparak kolaylıkla sigorta hizmetlerini almalarını sağlamaktadır. Şube sırası beklemeden sigorta işlemlerinizi online olarak bilgisayarınızdan rahatlıkla halledebilirsiniz. Kasko sigortasıyla güvenli bir trafik keyfi yaşarsınız. Müşteri hizmetlerine bu durumu 5 gün içinde bildirmeniz gereklidir. Bunun dışında hasar dosyası açmak için sigorta şirketine imzalı kaza tespit tutanağı, ruhsat fotokopisi, kaza yerinde çekilen fotoğraflar gibi belgeleri götürmeniz gerekir. Bunlar verilmezse hasarınız şirket tarafından karşılanmaz.

Allianz Sigorta Online Hasar Sorgu Nasıl Yapılır?

Allianz Sigorta Şirketi Müşterilerine kolaylık olması açısından internet ortamında online olarak hizmet vermektedir. Allianz Sigorta Online Hasar Sorgulama işlemi bu işlemlerden biridir. Buradan kaskoladığınız şeyin hasar kaydı ile ilgili bilgiler öğrenebilir ve sürecin takibini de yapabilirsiniz. Sigorta yaptırdığınız esnada sigorta şirketi size Allianz Sigortanın online olarak takip etmek için size dosya numarası verecektir. Bu numarayı kaza durumlarında takip edebilmeniz için online siteden takip etmek için kullanabilirsiniz. Allianz sigorta hem bireysel olarak hem de kurumsal olarak müşterilerine yardımcı olan bir şirkettir. Gerekli olan bilgiler ise ana branj, dosya branjı, hasar dosya numarası, poliçe numarası gibi verilerdir.

 

Online olarak sorgulama için kasko yaptığınız şey için ana branj seçeneğini seçmelisiniz. Otomobil ya da otomobil dışı seçeneklerinden size uygun olanı seçtikten sonra dosya branjını seçmeniz gerekir. Üç seçenek karşınıza çıkar. Size uygun olanı seçtikten sonra hasar dosya numarası ya da poliçe numarası girilmelidir. Güvenlik kodu da girildikten sonra gönder tuşuna basmanız gerekir. Böylece hasar kaydı sorgulama işlemlerinizi tamamlamış olursunuz. Bu şekilde hasar kaydı takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Allianz Sigorta Online Hasar Sorgu Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Dosya bilgilerini görmek için ve canlı olarak destek sağlamak için hasar dosya numarası ve poliçe numarası girilmesi gerekir. Eğer bu bilgileri bilmiyorsanız müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Bunun için 0850 399 99 99 numaralı telefonu çevirebilirsiniz.  U numarayı çevirerek bu konuda destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden hasar dosya numarası ne poliçe numaranızı isteyerek dosya bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK