Ana sayfa Belediyeler Altındağ Belediyesi Borç Bilgileri Sorgulama

Altındağ Belediyesi Borç Bilgileri Sorgulama

0
PAYLAŞ

Altındağ Belediyesi borç bilgileri sorgulama işlemlerinizi internet kullanıcısı iseniz akıllı telefonunuz veya bilgisayarınızdan kolayca yapabilirsiniz. Bu sorgulama işlemi E-Devlet kapısı sistemi kullanarak yapılmaktadır. E-Devlet sistemini kullanarak borç bilgileri sorgulama işlemlerinizi yapar gibi hiçbir kuruma gitmeden internet üzerinden bir çok sorgulamanızı da bu şekilde yapabilirsiniz.

Altındağ Belediyesi borç bilgileri sorgulama işlemlerinize hemen başlayabilmek için sisteme sorgulama yapmaya başlamadan önce bir E-Devlet şifresi almanız gereklidir. Bu şifreyi herhangi bir PTT şubesinden kısa süre içinde alabilirsiniz. Fakat PTT kurumuna giderken yanınıza kimlik bilgilerinizi almayı unutmayınız.

Altındağ Belediyesi Borç Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Altındağ Belediyesi borç bilgileri sorgulama  işlemlerinizi kısa süre içinde yapabilmek için sizinle paylaşmış olduğumuz bu yazının altında bulunan linke tıklayınız. Daha sonra açılan web sayfasında görmüş olduğunuz “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayın.

Altındağ Belediyesi borç bilgileri sorgulama işleminizi yapmış olduğunuz sayfa üzerinden sizden istenilmekte olan T.C kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizi sisteme doğru bir şekilde giriniz ve bu işlemin arkasından yönlendirmede olan “Sisteme Giriş Yap” butonunu tıklayınız.

Altındağ Belediyesi borç bilgileri sorgulama işlemlerinizi yapmış olduğunuz sistemdeki gibi diğer resmi işlemlerinizin sorgulamasını da E-Devlet kapısı üzerinden yapabilirsiniz.

Altındağ Belediyesi Borç Sorgulama İşlemi Yapmak İçin lütfen TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK