Ana sayfa Belediyeler ANKARA ASKİ Abone Bilgileri Sorgulama

ANKARA ASKİ Abone Bilgileri Sorgulama

0
PAYLAŞ

Bu yazımızın içeriğinde Ankara ASKİ abone bilgileri sorgulama işlemlerinin nasıl yapıldığı hakkında bir çok bilgiler paylaştık. Belediyelerin çoğu gibi Ankara belediyesi de internet üzerinden E-Devlet sistemi yakın zamanda işleme başlattığı belediye hizmetlerini internet üzerinden yapmaya başlamıştır. ASKİ aboneliğinizi sorgulama işlemini yapmak için E-Devlet sisteminden giriş yaparak işlemlerinizi internet üzerinden güvenilir ve hızlı bir şekilde kolayca yapabilirsiniz.

Ankara ASKİ Abone Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İşleminizi yapmak istiyorsanız ilk olarak yazımızın son kısmında paylaşmış olduğumuz linke bir kez tıklayınız. İnternet üzerinden açılan E-Devlet sayfası aşağıda paylaşmış olduğumuz resimdeki ile aynı görseldedir. Resimde kırmızı renkle belirtilen kimliğimi şimdi doğrula yazısına bir kez tıklayınız.

 

İnternet üzerinden kimlik doğrulama sayfası üzerinde T.C kimlik numarası ve E-devlet şifresi ile giriş yapmanız gereklidir. E-devlet şifresi size en yakın PTT şubesinden 2 tl ücret karşılığında alabilirsiniz. Bu şekilde sorgulama işleminizi kolayca gerçekleştirmiş olursunuz.

Ankara ASKİ Abone Bilgileri Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK