Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Ankara Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Ankara Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

0
PAYLAŞ

Kişilerin hem can sağlıklarını hem de değerli mallarını güvence altına alan sigorta şirketlerinin geçmiş günlerden günümüze kadar önemi, giderek artmaktadır. Sundukları hizmetin kişiler için öneminin farkında olan şirketler, müşterilerine en iyi sigorta poliçesini sunabilmek için çalışmaktadır. Kişilerin bütçelerine göre farklı poliçeler sunulmaktadır. Türkiye’nin en eski sigorta şirketi olarak bilinen Ankara Sigorta, 1936 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana hizmet kalitesini artırarak yoluna devam eden Ankara Sigorta, 5 Bölge müdürlüğü ve 800 acente ile hizmet vermektedir. %100 Türk sermayesi ile hizmet veren Ankara sigorta hayat veya hayat dışı gibi çeşitli branşlarda çalışmaktadır.

Ankara Sigorta tarafından güvence altına alınan varlıkların zarar görmesi durumunda sigorta poliçesinden faydalanabilirsiniz.

Ankara Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Herhangi sigortaladığınız ve hasara uğrayan bir varlığınız durumunda ilk olarak hasar ihbarı gerçekleştirmelisiniz. Müşteri iletişim merkezi ile haberleşerek hasar ihbarını oluşturabilirsiniz.

Müşteri iletişim merkezi tarafından sizden istenilen bu bilgiler doğrultusunda, adınıza bir hasar dosyası oluşturulmaktadır. Hasar dosya numarası tarafınıza verilerek, istediğiniz zaman dosya sorgulama işlemi gerçekleştirmeniz sağlanmaktadır.

Ankara Sigorta Hasar Sorgulama İşlemi online yapılabilmektedir.

Siteye giriş yaptıktan sonra dosya takibi yapabilmek için hasar sorgulama kısmına giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekrandaki boş kısımları doldurarak sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayfada ister poliçe no ile ister dosya no ile sorgulama gerçekleştirilebilmektedir.

Ankara Sigorta Hasar İhbar Telefonu Nedir?

7 gün 24 saat arayarak hasar ihbarı yapabileceğiniz Ankara Sigorta Hasar ihbar No:  444 19 36. Ayrıca internetten hasar ihbar formu ile de ihbarı gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Sigorta Anlaşmalı Servis ve Acenteler Nelerdir?

Ankara Sigorta bünyesinde yer alan anlaşmalı hastane, acente ve servis bilgilerine resmi web sayfasındaki Anlaşmalı Servisler bölümünden ulaşabilirsiniz.

Ankara Sigorta Hasar İhbarı Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Ankara Sigorta Online Hasar İhbarı Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Ankara Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Yapmak İçinTIKLAYINIZ!

Ankara Sigorta Online İnternet Sitesine Erişmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK