Ana sayfa Su Faturası Sorgulamaları Antalya ASAT Su Fatura Sorgulama

Antalya ASAT Su Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Teknolojinin gelişmesiyle artık herkes interneti aktif bir biçimde kullanmaya başladı. İnternet kullanımının yaygınlaşması ile de birçok işlem internet ortamından gerçekleştirilebilir hale geldi. Tüm kurumsal ve bireysel işlemler, internetten çok kolay bir şekilde halledilebilmektedir. İnternetin günlük yaşamın bir parçası haline gelmesiyle, birçok kurum internet üzerinden hizmet vermeye başladı. Vatandaşların talebi de internet üzerinden hizmet almak olduğu için, kurumlar da bu isteğe kayıtsız kalmadı. Vatandaşların beğenisini kazanmak ve tercih edilmek isteyen kurumlar internet üzerinden hizmet vererek memnuniyeti arttırmayı planlamaktadır. İnternetten hizmet veren kurumlar da internet sitelerini pratik tasarlamak zorundalardır. Çünkü vatandaşlar internetten işlerini en kısa şekilde halletmek istemektedirler. İnternette işlem yaparken kolay bir platform kullanmayı tercih etmektedirler. Bu nedenle internetten hizmet vermenin yanında kaliteli hizmet vermek de çok önemlidir.

Son yıllarda internet üzerinden fatura sorgulama işlemleri de yapılmaya başlandı. Özellikle de vatandaşlar için çok önemli olan su faturası, internet sayesinde takip edilebilir duruma geldi. Su faturası çok önemlidir çünkü ödenmediği zaman su kesilebilir. Su kesintisi de tüm günlük hayatı etkilediği için hiç kimse bu kesintiye maruz kalmak istememektedir.

Vatandaşların fatura sorgulama işlemlerini internet üzerinden online bir şekilde yapmasına imkân tanıyan kurumlardan biri Antalya Su ve Atık Su İdaresi’dir. Antalya ASAT sayesinde, Antalya ilinde yaşayan vatandaşlar kolaylıkla su faturası sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Antalya ASAT su fatura sorgulama sistemi, ASAT’ın resmi internet sitesinden hizmet vermektedir.

 

Antalya ASAT Su Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sorgulama işlemi yapmak için ilk olarak ASAT’ın resmi internet sitesine girilmelidir. Bunun için bu yazının sonunda bulunan linke tıklamak gerekmektedir. Açılan sayfadan borç sorgulama butonuna tıklanmalıdır. Sonra abone ilçe seçilmelidir. Altındaki kutucuğa abone numarası yazılmalıdır. Tüm bilgiler doğru bir şekilde yazıldıktan sonra borç sorgula butonuna basılmalıdır. Böylece sisteme giriş yapılmış olunacaktır.

Bu sayfa üzerinden su fatura sorgulamaları, son ödeme tarihi bilgileri ve su faturasına dair birçok işlem yapılabilmektedir. Ayrıca su faturası ödemeleri de kredi kartı ile yine aynı sistem üzerinden kolaylıkla halledilebilmektedir.

Antalya ASAT Su Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK