Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Araç Kasko Bedeli Öğrenme 2017

Araç Kasko Bedeli Öğrenme 2017

0
PAYLAŞ

Trafikte muhtemel olan kaza durumlarına karşı önlem almak adına son zamanlarda mecburi olmamasına rağmen mağdur olmamak için pek çok sürücü kasko sigortası yaptırmaktadır. Kasko sigortası araç alımlarında da aracın değerini belirlemede en büyük özelliklerden biridir. Satın alınacak aracın kasko sigortası varsa alım değeri de daha yüksek olmaktadır. Her ay güncellenen listeden aracın değerini öğrenerek ona göre alım satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kasko için ödenecek bedeller aracın marka ve bedeline göre değişkenlik göstermektedir. Aracınızı kasko sigortası yaptırmak istiyorsanız ilgili kasko şirketine gittiğinizde ödemeniz gereken miktarı şirket aracınızın durumuna göre belirler.

Araç satın almak istendiğinde aracın kasko poliçesine bakmak istendiğinde aracın kasko değerinin bilinmesi gerekir. Bu değer aynı zamanda aracın fiyatı hakkında da bilgi vermektedir. Kasko değeri için biçilen fiyat aracın modeli, markası, üretim yılı gibi özellikler göz önünde bulundurularak belirlenir. Kasko değeri aynı zamanda araç için ödeyeceğiniz vergiyi de temsil eder. Bu açıdan aracın kasko bedelini öğrenmek önemlidir. Motorlu taşıtlar için gerekli olan araç kasko bedeli öğrenme işlemleri bazı yöntemler kolay bir şekilde öğrenilmektedir. Kasko bedeli aracın kullanım amacıyla da alakalı bir durumdur. Tarımsal, bireysel ya da ticari amaçlarla kullanılan araçların kasko bedelleri de farklı olacaktır.

Araç Kasko Bedeli Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Araç kasko bedeli öğrenme işlemi için aşağıda sizin için verdiğimiz excel dosyalarına tıklayabilirsiniz. Buradan bilgisayarınıza indirerek kolay bir şekilde güncellenen kasko değer listesine ulaşabilirsiniz. Karşınıza araç listesi tablo dosyası çıkacaktır. Buraya tıklamanız gerekecektir. Microsoft Office Excel programınız yüklü olunca kolay bir şekilde bu listeye erişebilirsiniz. Aracınızın kasko değerini bu yolla kolay ve kısa yoldan öğrenebilirsiniz.

Araç Kasko Bedeli Öğrenme 2017 (0-15 Yaş Arası) İçin TIKLAYINIZ!

Araç Kasko Bedeli Öğrenme 2017 (16 yaş ve üzeri) İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK