Ana sayfa Tüvtürk Sorgulamaları Araç Muayene Randevu Telefonu

Araç Muayene Randevu Telefonu

0
PAYLAŞ

Araç muayenesi sürücülerin trafiğe çıkmadan önce araçları için yapmaları gereken işlerden biridir. Sağlık bir trafik akışı için tüm araçların zamanında bakım ve muayeneleri önemlidir. Eskiden bu işler oto sanayiinde sürücülerin isteğine göre yapılırdı. Tahmin edildiği üzere buna dikkat eden az kişi vardı. Şimdi ise bu iş yasal zorunluluk hâlini aldı. Bu zorunluluk maalesef yoğun yaşanan trafik kazaları neticesinde ortaya çıkmıştır. Bu açıdan tüm araçlar trafiğe çıkmadan önce belirtilen süre zarflarında bakım ve muayenelerini yaptırmakla yükümlüdür.  Bakım ve muayene işlemleri araçların sınıflarına göre belirtilen süre zarfında yapılmak zorundadır. Araç bakım ve muayenesinden sorumlu kurum Tüvtür’tür. Tüvtürk muayene istasyonlarında bu bakım ve muayene yapılmaktadır. Başka yerlerde kabul edilmemektedir. Muayeneye gitmeden önce randevu almak ta en az muayene kadar önemli bir husustur. Muayene trafiğine takılmadan uzun süren muayene kuyruğu beklememek için bakım öncesinde randevu almanızda yarar vardır. Bu yoğun muayene kuyruğundan kurtulmak üzere bakım öncesi araç muayene randevu alınması sizin açısından iyi olacaktır.

Araç Muayene Randevu Telefonu Nedir?

Araç bakım ve muayene işlemleri için öncesinde randevu almamız gerekir. Randevu almak için Tüvtürk kurumunun online internet sitesinden yararlanabiliriz. Online sitesinden kurumun sitesine girdikten sonra randevu talebinde bulunabiliriz. Bunun dışında randevu alabilmek için telefon açmak ta diğer alternatif yoludur ve çok daha kolay bir yoldur. Telefon aracılığıyla araç bakım ve muayene öncesinde randevu almamız mümkün olmaktadır.

 

Tüvtürk kurumundan araç bakım ve randevu işlemleri için 0850 222 88 88 numaralı telefon dan irtibat kurabilir ve randevumuzu alabiliriz. Telefon numarasını çevirdiğinizde yetkili kişiler bu konuda sizlere yardımcı olacaklar ve randevu işleminizi gerçekleştireceklerdir. Randevu zamanın geldiğinde Tüvtürk araç muayene istasyonuna 15 dakika önce gelmeniz gerekir. Gerekli belgeleri yetkili kişiye verdikten sonra muayene sırasını beklemeniz gerekir. Kısa süre sonra aracınızın muayene işlemlerini yaptırabilirsiniz. Bu işlemlerin bu kadar süre içinde kısa bir zamanda gerçekleşmesi için muayene öncesi randevu almanız önemlidir.

Tüvtürk’ün Online İnternet Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK