Ana sayfa Su Faturası Sorgulamaları Artvin Belediyesi Su Fatura Sorgulama

Artvin Belediyesi Su Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

İnternetin çok yaygın bir şekilde yediden yetmişe herkes tarafından kullanılması ile birlikte, tüm kurum ve kuruluşlar hizmetlerini internet üzerinden de vermek zorunda kaldılar. İnsanların talebi bu yönde olduğu için kurumlar da kendilerini sürekli geliştirmek zorundadırlar. Çünkü bireyler artık internet üzerinden hizmet almak istemektedirler.

Özellikle çalışan kesim, vaktinin çoğunu iş yerinde geçirmektedir. Bu nedenle de birçok iş internet üzerinden halledilmeye açık bir hale geldi. Son zamanlarda internet üzerinde alışveriş de çok yaygınlaştı. Bunun sebebi insanların boş vakitlerini dışarıda değil evlerinde dinlenerek geçirmek istemesidir. Zaman oldukça önemlidir ve geri alınamaz. Bu yüzden de herkes zamanını en faydalı şekilde geçirmek istemektedir. Yoğun bir hayata sahip olan insanlar, boş vakitlerini dinlenerek, evde geçirmek istedikleri için dışarıdan alacakları hizmetleri internet üzerinden talep etmeye başladılar.

İnsanlar artık borçlarını, banka işlerini, ödemelerini de internetten kolayca halledebilmektedir. Birkaç dakika sonunda tüm işleri tamamlanmaktadır. Artık faturalar da internetten ödenmeye başlandı. Özellikle internet kullanan belediyeler bu konuda insanlara çok yarar sağlamaktadır. Bilindiği gibi su işlemlerini faturalandırmak belediyenin görevleri arasındadır. Bazı belediyeler internet siteleri üzerinden online olarak fatura sorgulama uygulamasını sunmaktadır. Artvin Belediyesi de bu belediyelerden biridir. Artvin ilinde yaşayan herkes Artvin Belediyesi Su Fatura Sorgulama sistemi sayesinde fatura sorgulamalarını yapabilir. Artvin Belediyesi yalnızca su fatura sorgulama değil başka birçok hizmet vermektedir.

 

Artvin Belediyesi Su Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Artvin Belediyesi resmi işlemlerini kendi internet sitesi üzerinden yapma imkanı vermektedir. Bu siteye ulaşmak için linki bu yazının altında yer almaktadır. Bu linke tıklayarak siteye giriş yapılabilir. Siteye girildikten sonra ilk yapılması gereken e-sorgulama ve e-ödeme seçenekleri seçilmelidir. Daha sonra açılan sayfada sorgulama tipi olarak T.C. kimlik no seçilmelidir ve eksiksiz bir biçimde T.C. kimlik no girilmelidir. Güvenlik kodu da girildikten sonra sorgula butonuna basılmalıdır.

Açılan sistemden fatura borcu, geçmiş borçlar, son ödeme tarihi gibi detaylı bilgiler edinilebilir. Ayrıca bu sistemin en faydalı yönlerinden birisi de online olarak borç ödemesi yapılmasıdır. Kredi kartı bilgileri girilerek kolay bir şekilde ödeme yapılabilir.

Artvin Belediyesi Su Fatura Sorgulaması Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK