Ana sayfa Burç Özellikleri Sorgulama Aslan Burcu Özellikleri Sorgulama

Aslan Burcu Özellikleri Sorgulama

0
PAYLAŞ

Aslan burcunda doğan kişiler 23 Temmuz 22 ağustos tarihleri arasında doğmuş olan kimselerdir. Aslan burcunun en belirgin özelliğini söylemek istersek asilliği ve liderlik vasfını söyleyebiliriz. Aslan burcu özelliklerini taşıyan insanlar etraflarındaki insanlardan hep ilgi görürler ve her daim gözde insanlar olmayı başarırlar. Aslan burcu insanının en belirgin özelliği olarak bilinen cesurluk huyları ve cömertlikleri aslan burcu insanını koruyucu yapmaktadır.

Aslan burcu genellik olarak güneşin tam olarak etkisi altında yaşayan bir burç olarak bilinir. Aslan burcunun enerjisi güneştir. Güneş hayat verir aslan burcuna, güneş aslan burcunun yıldızı olarak da bilinir. Bu bilgilerden yola çıkılarak aslanların eşsiz bir varlık olduğu konusunu ele almamak çok mantıksız olacaktır. Aslan burcu insanı etraflarındaki insanların kendisine hayranlık duymalarını ister ve bu durum oluşunca aslan burcu insanı çok mutlu olur.

Aslan burcu özelliklerini sorgulama yaptıktan sonra tüm bu bilgilere ulaşabilir ve sorgulamanız sonrasında sadece özelliklerine değil aslan burcunun diğer burçlar ile nasıl geçindikleri hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz. Aslan burcu için talih ve şans ciddi anlamda açık ve nettir. Aslan burcu etkisi altında olduğu güneşin sayesinde her girdiği ortamda dikkat çekmeyi başarabilir.  Bu kişiler fiziksel özellikleri ile birlikte oldukça fazla dikkat çekerler.  Aslan burçlarında olan tembel davranışlara aldanmayın bu davranışlar muhtemelen sizi aldatmaya yöneliktir. Aslan burcu insanı yürürken devamlı dik yürür. Aslan burçlarını tanıyabilmek için 4 temel özelliklerine dikkat etmek gerekir. Yürüyüş tarzlarından enerji dolu yapılarına kadar hareketli ve sağlam olan bu burcun insanı cana yakın olmalarıyla da tanımak çok oldukça kolaydır. Sakin bir görünüşü olan bu burcun insanının aslında sinirli bir yaradılışları bulunur. Sinirlendiklerinde sadece bağırarak bu şekilde sinirlerini atarlar. Aslan burcu insanı ciddi anlamda çekicidir onlara karşı koymak aslında çok zordur. Aslan burçları dış görünüşlerinde genel olarak doğallıktan yanadır her daim doğaldırlar hiçbir zaman yapmacık olmayı ve yapmacık hareketler sergilemeyi sevmezler. Dayanılmayan ve reddedilemeyen bir yapıya sahiptirler.

 

Aslan Burcu Olumlu Özellikleri Nedir?

Kararlılık: Aslan burçları azimli ve inatçı burçlardan birisidir. İstedikleri zaman yapamayacakları hemen hemen hiçbir şey yoktur. İstedikleri her şeyi yaparak önlerine çıkacak olan her türlü engeli aşma güçleri vardır. Aslan burçları gururları ve özgüvenleri ile her zaman kendilerine çok güvenirler.

Liderlik Vasfına Sahip Olmaları: Aslan burcu insanları liderlik vasıfları nedeniyle hemen hemen herkesi yönetebilme özelliğe ve gücüne sahip kimselerdir.

Kararlılık: Aslan burcu insanları yeryüzünde görebileceğiniz en kararlı insanlardır. Aslan burcu insanları her ne zaman ne yaşarlarsa yaşasınlar koydukları hedefe ulaşım sağlamadan işlerini bırakmazlar.

Zayıf Yönlerini Gizleme: Aslan burcu insanlarının fark etmesi oldukça zor bir özelliği daha bulunmaktadır. Aslan burçları çift karakterli yaratılıştadır ve bunu fark etmek oldukça zordur. Bazı zamanlarda görünüşte çok eğlenceli mutlu olan aslan burcu insanı iç dünyasında büyük bir hüzün yaşıyor olabilir.

Çalışkan Olmaları:  Aslan burcu insanı çalışmayı çok sever ve girdiği her işi başarmayı bilir. Çalışmayı çok da sevmeyen aslan burcu insanları konusunda bir söylenecek olan şey, doğumu esnasında ters yıldızın etkisinde kalarak değişiklik göstermiş olabilmesidir. Aslan burcu insanları aslında en çok maddi olarak güçlü olması ile tanınırlar. Bu durum için bir nevi çalışkan olmalarının ödülüdür denilebilir.

Aslan Burcu Olumsuz Özellikleri Nedir?

Aslan burcunun insanları da her burcun insanında olduğu gibi olumsuz özellikler taşır. Aslan burcunda kötü özellikler ağır bastığı taktirde aslan burcu insanı çekilmez bir insan haline dönüşebilir. Bu durumdan çoğunluk olarak sosyal çevreleri ve arkadaşları olumsuz yönde etkilenir. Ne kadar düşüncesiz davranışlarda bulunsalar da aslında yaptıkları her işi iyi niyet kullanarak yaparlar.

Gösteriş Meraklısı Olmaları:  Aslan burçları genel olarak gösterişten ve canlılıktan hoşlanırlar. Çevresindeki insanlara kendisini daima abartılı şekilde zengin ve güçlü göstermek için çaba sarf ederler. Bu yönleriyle iyi bir oyunculuk yeteneğini sergilerler. Aslan burçları hayatlarının bir kısmında rol yapmayı severler. Hatta onlar kadar iyi rol yapabilen bir burç neredeyse yoktur. Aslan burcu insanını fark edebilmek için çok fazla çaba sarf etmenize gerek yoktur. Aslan burcu insanları zaten kendilerini çok hızlı bir şekilde toplum içinde belli ederler alımlı ve gösterişli tavırları ile her anlarında dikkat çekicidirler.

Eleştirici Olmaları: Aslan burcu insanları başka burç insanlarına göre çok açık sözlüdürler. Aslan burcu insanları eğer bir şeyi beğenmedilerse beğenmedikleri kişinin yüzüne o an söyleyebilirler. İstedikleri zaman son derece eleştirici ve kırıcı bir yapıya sahip olabilirler. Karşılarındaki insanların kırılacaklarını düşünmeden ve bunu önemsemeden kelimelerini açık açık aynı düşündükleri gibi söylerler. Bu özellikleri yüzünden bazen çok sert eleştiriler yaparak kırıcı ve yıpratıcı konuşmaktan çekinmezler. Aslan burçlarına göre onların aldıkları kararlar son derece kusursuz karardır. Bu özelliklerini de her zaman açık sözlü olmakla bağdaştırarak kılıf uydururlar.

Güç Arzusu: Aslan burçlarının güç arzusu onlara göre belki de en olumsuz özellikleridir. Aslan burcu, kendisine karşısındaki herkesin muhtaç olmasını ister bu istekleriyle liderlik enerjileri çok daha fazla artar. Başka insanların kendisine bağımlı olarak yaşamaları onları mutlu eder.

Yönetmeyi sevmeleri: Çevrelerindeki her insanı ve her olayı yönetmeye çalışan burçtur aslan burcu insanları. Aslan burcu hiçbir zaman yönetilmeyi kabul edecek bir insan değildir. Onu her zaman insanlara emirler yağdırırken görebilirsiniz. Ancak kendisi istemediği müddetçe hiç kimse onu yerinden bile kaldıramaz.

Aslan Burcu Kadını Hangi Özelliklere Sahiptir?

Aslan burcunun kadınları, daima çevreleri tarafından dikkat çeker ve bakımlı oldukları ile tanınırlar. Aslan burcu kadınları koşul ne olursa olsun asla kendilerinden taviz vermeyi sevmezler. Aslan burcu kadını ilişkilerinde de arkadaşlarına da sevgisini her anlamda gösterebilir. Sevmeyi ve sevilmeyi isteyen bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının sosyal hayatını gözlemler iseniz oldukça hareketli ve güçlü bir sosyal hayatları vardır. Aslan burcu kadını ikinci planda kalmayı pek sevmez. Bu durum aşkta da böyledir işlerinde de böyledir. Değiştiği çok görülmemekle beraber bunun aksi olduğu taktirde hastalanabilir. Karşısındaki kişilerden en fazla severek izledikleri şey ise başkaları tarafında sevgi sözcükleri ile aslan burcu kadınının övülmesidir. Aslan burcu kadınlarını bu durumdan dolayı kullanan bir çok insan vardır çevrelerinde, ancak bu durum hoşuna gittiğinden dolayı aslan burcu kadını pek de umursamaz bu durumu. Yüceltilmeyi seven bir karakteri olduğu için buna katlanır. Aynı zamanda aslan burcu kadınları oldukça fazla kurnazdır.

Aslan Burcu Erkeği Hangi Özelliklere Sahiptir?

Aslan burcu erkeklerini fark edebilmek için iki özelliğe dikkat etmek gerekir. Görünüm veya davranış bunların ister birisi ile anlarsınız isterseniz ikisi ile ama kesinlikle her türlü ortama girdiklerinde dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarırlar. Her zaman odak noktası olmayı severler. Aslan burcu erkeği karşısında kim olursa olsun ihtiyacı olan kimseye yardım etmek için uğraşır, çabalar. Aslan burcunda olanlar çok dürüst geniş ve sıcakkanlı insanlardır. Genel olarak güçlü bir şekilde karşısına çıkan her problemi çözebilir. Bu şekilde davrandığı zaman insanlar onlara gıpta ederler. Aslan burcu erkekleri lider vasıflı olduğu için iş hayatlarında gayet başarılı olurlar. Aslan burçları her zaman en üst mevkide çalışmak ister veya kendi işlerini kurarak kendi patronları olurlar. Aslan burcu erkekleri yukarıda da belirttiğimiz gibi lükse düşkün olduklarından dolayı tamamen zenginliğe hedef belirler veya zengindirler. Bu duruma yaklaşabilmek için büyük çaba sarf ederler veya gerekirse gece gündüz çalışabilirler. Aslan burcu erkeğinden tam bir aile babası olabilir. Aslan burcu erkekleri her zaman çalışkandır. Çocuklarının çok güzel bir yaşam sürebilmesi için ellerinden geleni yaparak çocuklarına çok iyi bakarlar. Aslan burçlarının ticari kafaları çok iyi çalışmaktadır. Aslan burcu erkekleri kendilerini çevrelerindeki insanlara ispatlayabilmek için oldukça istekli davranır. Bundan dolayı aslan burcu erkekleri pek fazla emir altında kalamaz. Aslan burçları ne kadar çalışsalar da enerjileri hiçbir zaman bitmez. Aslan burcu erkekleri eşlerine çok fazla değer verirler ne kadar işyerlerinde çalışsalar da akşam olduğunda eşlerine yine de özverili davranarak eşlerini memnun ederler.

Aslan Burcunun Diğer Burçlar ile Uyumu

Aslan Burcu ve Koç Burcu Uyumu

Bir aslan ile koçun yolları eğer bir noktada kesişmişse orada şüphesiz mükemmel bir aşk vardır. Bu iki burç için aksini düşünmek zordur. Aslan burcu olan kişi ile koç burcu olan kişi ne kadar şanslı olduklarını fark etmelidirler. Ve her zaman birbirlerinin kıymetini bilmeleri gerekir. Her iki burcun insanı da lüks hayatı, gösterişi, güzel giyinmeyi, bakımlı olmayı sever. Eğer ikili arasında bir arkadaşlık ilişkisi varsa bu iki insan bitmek bilmeyen sohbetler içerisinde kalacak ve birbirlerine yakınlaşarak arada bir aşk başlayacaktır. Her iki burcun insanı da ön planda olmayı ve ilgiyi üzerinde toplamayı çok fazla severler. Bu iki burç insanının evlilik hayatları da son derece mükemmel olacaktır. Bu iki burcun insanı birbirlerine karşı inanılmaz derecede ilgi ve alaka hisseder. Birbirlerinin eksiklerini tamamlamak ve mükemmel bir ilişki yaşamaları muhtemeldir. Fakat her ikisi de yönetmeyi sevdiğinden dolayı bu ilişkide kimin üstün olduğu konusunda çatışmalar çıkabilir.

Aslan Burcu ve Boğa Burcu Uyumu

Her iki burcun insanı da son derece inatçı ve yüksek egosu olduğundan dolayı aslan ve boğa insanı çok da iyi anlaşamaz. Aslan ve boğa burcunda olan kişiler  sabit niteliktedir değişime her zaman direnirler. Bu iki burcun birbiri ile anlaşması pek de mümkün değildir. Aslan burçları topluluk içinde beğenilmeyi dikkat çekmeyi severler. Partnerinin veya eşinin başka insanlar tarafından beğenilmesini çok da iyi karşılayamayan bir burçtur aslan burcu. Bu durum karşısında boğa burcunun kıskanç halleri ile baskıcı bir tavır alacakları düşünülürse aslan burcunu kendisinden hızla uzaklaştıracaktır. Bu huylara rağmen yine de ortada bir aşk veya sevgi varsa bu iki burç birbirinin eksiklerini tamamlayabilir ve mükemmel bir çift olmaya başarabilir bu anlaşabilme ve karakter uydurabilme işi tam olarak kişilerin elindedir. İlişki yaşayabilmeleri durumunda aslan burçlarının hareketli bir karaktere sahip olması nedeni ile boğa burcunun durgun yapısı dağılır ve bunun için eğlenceli bir ilişki yaşayabilirler. Her iki burcun insanı da karşısındaki kişiyi yönetmeyi oldukça fazla sever. Ancak yönetilmekten hoşlanmayan bu burç insanları başka bir kişinin kendilerini yönlendirmeye çalıştığını fark ettiklerinde tartışmacı bir kimliğe bürünüverirler. Eğer aslan burcu ve boğa burcu bu yönlerini törpüleyebilirse anlaşabilirler.

Aslan Burcu ve İkizler Burcu Uyumu

Aslan burcu ve ikizler burcu insanının bir ilişki içerisinde bulunmaları ortaya çok eğlenceli olan diyaloglar çıkaracaktır. Her iki burcun insanı da bu ilişki esnasında fazlası ile eğlenecekler ve mükemmel bir uyum yakalayacaklardır. Bu burçların hayata bakış açıları ve farklı enerjileri birbirleri ile neredeyse tıpatıp aynı düzeydedir. Ancak aslan burcu insanı yüksek egosu sebebi ile ikizler burcu olan kişiye üstünlük sağlamaya çalışarak onu sıkar ise bu ilişkide sürekli tartışmalar yaşanarak huzursuzluk çıkabilir. Bu tartışmaları yaşamamak için aslan burcunun yönlendirme hareketlerinden bir miktarından bari vazgeçmesi gerekmektedir. İkizler burcu insanı aslan burcuna göre daha sorumsuz bir yapıya sahiptir. Onun bu ilgisiz ve umursamaz tavırları yüzünden çoğu zaman Aslan’ın çileden çıktığı görülebilir. Her iki burcun insanı da bu yönlerini kontrol altına alırlarsa mükemmel bir ilişki yaşayabilirler.

Aslan Burcu ve Yengeç Burcu Uyumu

Yengeç burcu insanının yapısı itibari ile bu insanların ortamdaki her şeyden etkilenmeleri mümkündür. Aslan burcu insanı sürekli ilgi odağı olmak ister ve beğenilmek onlar için çok önemlidir. Yengeç burcu ise  bu durum karşısında mutlu olmayacak ve aşırı derecede kıskanç tavırlar göstermeye başlayacaktır. Sevmeye ve bağlanmaya kapasitesi çok müsait olan yengeç burcu insanları sevdiklerini başkaları ile paylaşmaya kesinlikle tahammül edemezler. Bu durumda ise aslanın sürekli ilgi odağı olması yengeç burcu insanı tarafından pek hoş karşılanmayacaktır.  Zaten mantıksal yaklaşımla bakıldığı vakit de su ve ateş grubu olan burçların bir arada geçinebilmeleri pek de mümkün olmamaktadır. Bu durumda aramış olduğu ilgiyi ve huzuru bulamayan yengeç burçları aslan burcundan uzaklaşacak ve içine kapanacaktır.  Yani bu iki burcun ilişki durumu başlangıç noktasında her iki taraf içinde heyecan verici olurken sonlarında her iki taraf da bu ilişkiden fazlasıyla mutsuz ve yaralanmış olarak çıkabilir. Kısacası bu iki burcun insanının durumu astrolojik açıdan pek de mümkün gözükmemektedir.

Aslan Burcu ve Aslan Burcu Uyumu

Aslan burcu erkeği ile kadını arasında ciddi manada fark edilebilecek uyumlu bir iletişim vardır. Fakat bu durum bazı zamanlarda tersine dönebilir bu demektir ki bu aynı burcun insanları gün gelir ki hiç anlaşamayabilirler. Aslan burcu kadınları da erkekleri de ateş grubuna dahildir. Aynı grupta olan bu insanların burçların genellikle çok ortak yönleri bulunur. Aslan kadını da erkeği de hareketli girişken neşeli ve romantik bir karaktere sahiptir. Aynı burcun insanı olan aslan kadını ve erkeği de gösterişine güzelliklerine ve lükslerine oldukça çok düşkün insanlardır. Her iki tarafın da birbirinden üstün aşırı bir gururu bulunur. Aslan burcu özellikleri arasında dostluk ve sadakat duyguları aşırı olarak kendini gösterir. Her iki taraf birbiri ile vakit geçirmekten çok büyük keyif alır. Karşılıklı olarak duygu ve düşüncelerine anlayış göstermelerinin sonucunda birbirlerinin isteklerini ve arzularını karşılayabilirler. Aslan burcu olan kişiler gururları nedeniyle zaman zaman birbirleri üzerinde baskı kurabilirler bu baskı sebebi ile aralarında anlaşmazlıklar oluşabilir. Aslan burcu olan kişilerin içlerinde çoğu zaman saf ve çocuksu karakterleri bulunur.

Aslan Burcu ve Başak Burcu Uyumu

Hareketli, dışa dönük ve aktif olan aslan burcu insanı için sakin ve planlı olan başak burcu insanı sıkıcı olarak görülebilir.  Başak burcu olan insanlar düzensizlikten ve plansız yaşamaktan nefret ederlerken aslan burcu hayatının her anında hayatı dolu dolu yaşamak ve her an farklı maceralara katılmaktan hoşlanır başak burcu insanlarına bu durum pek de mantıklı gelmeyecektir.  Başak burcu insanı her zaman sadelikten yanadır aslan burcu insanı ise tam tersine gösteriş ve şaşaa meraklısıdır. Bu iki burcun sahibi olan insanların astrolojik açıdan birbirleri ile uyum sağladıklarını söyleyemeyiz.

Aslan Burcu ve Terazi Burcu Uyumu

Burç dünyasında aslan burcu ve terazi burcunda bulunan birbirini tamamlayabilme ve ekip ruhu ne yazık ki başka hiçbir ilişkide yoktur. Bu iki burcun insanı mükemmel bir ilişki içerisine girebilir. Zaten yapıları gereğince hava ve ateş grubunda olan insanlar birbirleriyle uyumludur. Terazi burcu insanları dışarıdaki insanların kendilerinin hakkında neler düşündüğünü son derece merak eder ve bu düşüncelere çok önem verirler aslan burcu insanı ise sürekli şekilde gösteriş yapmak ve kendisini beğendirme çabası içine girmektedir. Terazi burcu olan kişi aslan burcu olan kişinin bu çabasını takdir edecek ve fazlaca beğenecektir. Bu iki burcun insanı dışarıda olan insanların görüşlerine yani başka insanlar tarafından güçlü görülme hissine bayılacaklardır. Bu yönleri ile bu iki burç birbirlerine uyum sağlayabilirler. Terazi burcunun çekici ve esprili halleri aslan burcunun çoğu zaman hoşuna gider. Bu iki burç yeni yerler gezmeyi ve çeşitli yerler görmeyi çok sever. Bu özellikleriyle de her iki burç da istediği hayata sahip olur birbirlerine bir macera ve arkadaş olarak birlikte sonsuz eğlenceler yaşayabilirler.

Aslan Burcu ve Akrep Burcu Uyumu

Akrep burcu su burucunda olan bir burçtur. Aslan burcu ile birbiri ile anlaşması teorik açıdan zor görünür fakat bu iki burcun insanı zıt kutuplara ait olmaları sebebi ile birbirlerini çekebilir. Aslan burcunda olan kişiler akrep burçlarını çekici olan havalarına, karizmatik yapılarına karşı koyamaz. Aslan burcunda bulunan fazla ego akrep burcunun kendisine tutku ile bağlanması ile mutlu olabilir. aslan burcu akrep burcu tarafından kıskanılmayı çok sevecek ve onun ile bütünlüğü sağlamak isteyecektir. Bu durumda akrep burcunun çabaları aslan burcu tarafından egosunu tatmin etmek için bir birliktelik olacak ve gayet hoş bir yapıya bürünecektir. Ancak akrep burcu aslan burcu insanının sürekli ilgi odağı olmak ve bu ilgiyi toplama çabalarını anlamsız bulduğundan dolayı çoğu zaman kıskançlık krizlerine girip ikili ilişkilerinde istemeden de olsa sürekli bir tartışma ortamına girecektir.  Eğer akrep burcu ile aslan burcu arasında bir ilişki başlamış ise bu ikil için söylenebilecek olan en mantıklı durum ne birbirlerinden ayrı kalabilirler ne de bir aradayken mutlu ve mesut bir şekilde geçinebilirler. Bu iki burcun insanı sürekli olarak bir zıtlık içinde birbirlerine doğru çekildiklerinden dolayı değişik bir mutluluk hissedebilirler. Fakat bu iki burcun insanının birbiriyle anlaşma ihtimalleri tahmini olarak yüzde ellidir. Yani bu iki burcun insanı birbiri ile ya sonsuza kadar bir uyum içerisinde olur veya birbirinden tam anlamı ile nefret edebilirler.

Aslan Burcu ve Yay Burcu Uyumu

Aslan burcu ve yay burcu insanları bir ilişki içerisine girerlerse ortaya hayran olunası bir aşk hikayesi çıkabilir. Bu iki insanın birbiri ile uyumu oldukça güzeldir. Bu ikisi Ateş grubu burcu oldukları için birbirlerini anlayabilir. Bu yüzden bu ikilinin arasında iyimser samimi hevesli ve enerjik bir birliktelik yaşamaları söz konusu olabilir. Aslan burcu insanları sabit bir yapıya sahipken yay burcu insanları değişken yapıya sahiptirler. Dolayısı ile  aslan burcu insanları bu ilişkide sürekli inatçı ve değişikliğe karşı çıkan taraf olurlar. Yay burcu aslan burcunun tam tersi değişime uyum sağlar ve iyimserliği ile daha olumlu tavırlar sergileyebilir. Her zaman alttan alan taraf yay burcu olacaktır. Yani bu ilişki daha çok yay burcunun ilişkiyi idare etmesi ile gerçekleşebilir. Bu iki burcun insanı bir ilişki içerisine girdiklerinde ortaya canlı bir beraberlik çıkar fakat yay burcu olan kişinin ne kadar fedakarlık yaptığı önemlidir. Bu ilişki her iki taraf için de heyecan verici olarak adlandırılabilir.

Aslan Burcu ve Oğlak Burcu Uyumu

Aslan burcu ve oğlak burcu olan kişilerin arasında bir ilişki söz konusu olduğu vakit bu ilişkinin içinde otorite çatışmasının çıkması muhtemeldir. Çünkü aslan burcu insanları yönetmeyi ve yönlendirmeyi oldukça fazla severler oğlak burcu insanıysa tam tersine herkesin kendi sorumluluklarının bilincinde olmasını ve kendine ait olan işini takip etmesini ister. Oğlak burçları yönlendirilmekten kesinlikle hiçbir şekilde hoşlanmayan burçlardır.  Bu ilişki içinde çoğunluk olarak çocukça ve sorunsuzca davranan taraf aslan burcu olurken yetişkin davranan ve sorumlulukları yüklenen taraf oğlak burcu olacak ve bu tüm sorumluluğu yüklenme işi oğlak burcunu bir müddet sonra yoracaktır. Bu ilişkide bir süre sonra her iki taraf da içinde yıpratıcı bir hal alarak bozulmaya başlayabilir. Çünkü oğlak burcu olan kişi aslan burcunun mızmızlanmasını ve çocukça davranışlarını saçma bulacak ve onu sürekli eleştiri yağmuruna tutacaktır. Aslan burcu olan kişi oğlak burcu olan kişinin planlı yaşamasından bir müddet sonra sıkılacak ve kendisini de aynı oğlak burcu insanı gibi planlı yaşıyor görerek sıkılacaktır. Yani bu ilişkide astrolojik yönden çok da fazla sonuç yoktur.

Aslan Burcu ve Kova Burcu Uyumu

Birbirine zıt burç olan aslan burcu ve kova burcu bir araya geldiği zaman mükemmel bir ilişki yaşarlar. Çünkü bu iki burcun insanı birbirlerini tamamlayacaktır. Aslan burcunda olması gereken ancak olmayan özellikler kova burcunda vardır. Aynı şekilde kova burcu insanları içinde olması gereken ancak olmayan birçok özellikler bulunur aslan burcu kişisinde mevcuttur. Bu özellik sayesinde bu iki burç da birbirinin tam anlamıyla dengesi olur. Zaten genellikle baktığımızda Ateş ve hava gruplarına ait kişilerin birbirlerini dengelerken ne kadar iyi olduklarını görebiliriz. Bu iki burç da son derece kararlılık içinde, inatçı ve dik başlı bir karaktere sahiptir. Her iki burç insanının da özgürlüğüne düşkün olması büyük ihtimalle aralarında büyük kavgalar çıkmasına sebep olabilir. Ancak zıt yönlerin bazı zamanlarda araya gelmesi durumlarında bu iki burç mükemmel bir şekilde birbirlerine uyum sağlayabilir. Aslan burcu çoğu zaman ilişkisinde ön plana çıkaracak, kova burcu olan kişi ise tam tersi dışarıdan gelen yorumları pek de önemsemeden kendi isteklerinin doğrultusunda hareket etmekten hoşlanacaktır.

Aslan Burcu ve Balık Burcu Uyumu

Balık burcu ve aslan burcu insanları tıpkı diğer ateş grubu insanları gibi ve su grubu burçları gibi birbiri ile anlaşamamakla ünlüdür. Ateş grubunda olanlar ve su grubu burçları arasında birbiri ile en iyi uyum sağlayan burç akrep burcu ve aslan burcudur. Bu iki burcun dışında burç grupları arasında ilişki yaşanması pek de mümkün görülmemektedir. Aslan burcu ile balık burcunun ilişkisinde balık burcu her zaman duygusal yapısı ile çoğu zaman aslan burcu insanı tarafından itici bulunabilir. Balık burcu insanı da duygusal yapısı sayesinde aslan burcunda olan kişinin yaptığı davranışları gereksiz olarak görecektir ve aşırı hareketli yapısına ayak uydurmakta epeyce zorluk çekecektir. Aslan burcu insanları ise bu durum karşısında kendi enerjik yapılarının etkileyeceğini düşündüğü için bu ilişkiyi istemeyecek ve hızla uzaklaşacaktır. Yani bu iki burcun insanı yaşamaya başladıkları ilişkinin başlarında birbirlerini çok çekici bulsalar bile sonrasında birbirlerinden karakterleri yüzünden hızla uzaklaşmak isteyebilirler.

BİR CEVAP BIRAK