Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Axa Hasar Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Axa Hasar Sorgulama Nasıl Yapılır ?

0
PAYLAŞ

Her geçen gün çeşitli sebeplerden dolayı trafik kazaları meydana gelmektedir. Kaza sonucunda oluşan maddi kayıplar kişileri sıkıntıya sokmaktadır. Bu nedenle birçok kişi araç aldıktan sonra sigorta işlemlerini tamamlamaktadır. Sigorta şirketleri arasında en iyi hizmeti veren firmalardan bir tanesi Axa Sigorta’dır. Köklü geçmişi bulunan şirket 1916 yılında kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan şirket 50 milyon kişiye hizmet vermektedir. Axa Sigorta tarafından her sigorta yaptırdığınız şey için bir takip dosyası oluşturmak zorunludur. Böylece internetten kişiler her an dosyalarını takip edebilir, tüm işlemleri online gerçekleştirebilmektedir.

Axa Hasar Sorgulama Nasıl Yapılır?

Axa Sigorta müşterilerine uzun saatler süren sıraları bekletmemek için internet üzerinden hızlı hizmet sunmaktadır. Kişi, sigortalı malı hasar görmesi durumunda en geç 5 gün içinde hasar bildirimi yapması gerekmektedir. 5 günü geçen ihbarlarda hasar karşılanmayabilmektedir. Hasar bildirisinden sonra şirket tarafından bir dosya numarası tarafınıza verilmektedir. Sorgulama işlemi için bu numarayı kaybetmemeniz gerekmektedir. Axa sigorta resmi web sayfasına giriş yaparak, sayfa sağ üst köşedeki online işlemler kısmına tıklamalısınız. Sunulan seçeneklerden kendinize göre olanı seçerek, online hasar işlemleri sekmesine giriş yapmalısınız.

 

Kişi bilgilerini başta seçerek daha sonra boş bırakılan alanları doğru, eksiksiz doldurmaya dikkat etmelisiniz. İşlemde hasar ihbarı veya dosya görüntüleme seçeneğini doğru seçtiğinizden emin olmalısınız. Şifre iste kısmına tıklayarak sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz. Eksik veya yanlış bilgilerde sayfa görüntülemesi yapılamamakta, sistem hata vermektedir.

Bu sorgulama işlemi bittikten sonra açılan ekranda istediğiniz bilgilere erişebilirsiniz. Gerekli durumlarda 0850 250 99 99 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine ulaşarak detaylı bilgi alma şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca istek, öneri ve şikayetlerinizde de müşteri hizmetleri ile her an irtibata geçebilirsiniz.

Axa Hasar Sorgulama yapmak için TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK