Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Axa Sigorta Dosya Sorgulama

Axa Sigorta Dosya Sorgulama

0
PAYLAŞ

Trafik kazaları yoğun olan trafik akışında hız kazanan durumlardan biridir. Bu durumun önüne geçmek tam anlamıyla mümkün olmadığı için sürücüler en azında mal kaybının yaşandığı durumlarda hasarın karşılanması adına araçları için kasko sigortası yaptırırlar. Bu konuda pek çok sigorta şirketi kurulmuştur. Axa Sigorta Şirketi de bu şirketlerden birisidir. Müşteri memnuniyeti esaslı hizmet veren sigorta şirketlerinden biri olarak 100 yıllık gibi uzun süredir müşterilerine sigorta konusunda kurum hizmet vermektedir. Bu konuda güvenilir şirketlerden biri olarak bilinir. Müşterilerine sağladığı kolaylıklar ile de müşterisine verdiği değeri gösteren bir şirkettir. Bu kolaylıklardan biri de online olarak sorgulama işlemleri yapmanız için internetten hizmet alabilmenizdir. Bu konuda Axa sigorta dosya sorgulama yapılır.

Sigortalı olan kişi eğer bir kaza durumu geçirmişse 5 gün içinde bunu şirkete bildirmek durumundadır. Hasar ücretini şirketin karşılaması için bu beş günlük sürede bildiriminizi yapmanız gerekmektedir. Aksi halde hasar ücretiniz karşılanmamaktadır. Şirket size online olarak hasar bilgilerinizi takip etmeniz için dosya takip numarası verir. Axa sigorta dosya sorgulama ile hasar bilgilerinizi bu takip numarası ile takip edebilirsiniz. Bu açıdan bu numarayı saklamanız gerekir. Bu numara ile giriş yaparak herhangi bir hasar durumunda online olarak kolayca takip işlemleri yapabilirsiniz. Takip sürecini görebilmeniz için bu sizin için iyi bir fırsattır.

Axa Sigorta Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Online olarak hasar bilgilerini takip etmek ve sigorta konusunda destek almak için Axa Sigorta bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Şubelerde uzun süren çileli bekleyişlerden kurtulmak için online hizmet müşteriler için oldukça faydalı bir uygulamadır. Bu konuda gerekli hizmeti alabilmeniz için şirket tarafından verilen dosya takip numarasıdır. Bu numara ile giriş yaparak sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken şirketin www.axasigorta.com.tr adresinden giriş yapmanızdır. Sağ üst köşede online işlemler kısmına tıklıyorsunuz.

Karşınıza çıkan üç seçenekten uygun olanı seçiyorsunuz. Bundan sonra hasar işlemleri seçeneğini tıklayarak buradaki bilgileri dolduruyorsunuz. Bunun için şirkete kendini tanıtmanız gerekir. Axa sigortalıysanız o seçeneği ya da uygun olan diğer seçeneklerden size ait olanı tıklıyorsunuz. Poliçe numarası, Sigortalının T.C kimlik numarası ya da Sigortalı Vergi Numarası gibi alanları doldurduktan sonra sorgulama işleminizi tamamlıyorsunuz. Bu şekilde online olarak giriş yapıldıktan sonra kolayca sorgulama işlemleri yapabilir ve takip işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Axa Sigorta Dosya Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK