Ana sayfa Banka Sorgulamaları Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu

0
PAYLAŞ

Günümüzdeki finansal ihtiyaçları göz önüne aldığımız zaman herkesin kredi kartı ile iş yaptığını rahatlıkla görebilmekteyiz. Aslında eski zamanlardaki harcamalardan daha çok ihtiyacımızın olması da bizi bu duruma götürmüştür. Son zamanlarda kredi kartı almak çok sıradan ve normal bir olay olarak nitelendirilmektedir. Bankaların arasında meydana gelen rekabet sistemi sebebi ile her bankanın kart almanız için sizlere destek sunduğunu söyleyebiliriz. Kredi kartı almak için gerekli olan işlemlerin başında 18 yaşını doldurmak vardır ve bazı bankalar sadece telefon ile konuştuğunuz zaman bile kart isteğinizi yerine getirebiliyordur. Gelişmiş teknoloji desteği ile her zaman başarılı güvenlik önlemleri de alınabildiği için insanların şüpheye düşmesine de gerek kalmamaktadır. Eski zamanlarda bankalara karşı olan önyargı son zamanlarda bu şekilde çözülmeye başlamıştır. Aynı zamanda kredi kartlarının taksit imkanı da çok beğeni almaktadır. Birçok banka bu imkanı sunsa da en çok takipte olunan bankalar her zaman daha çok beğenilmektedir. Akbank ismi ile Axess kartları bunlara verilebilecek en güzel örnektir.

Akbank Axess Kredi Kartı ile Neler Yapılabilir?

Her bankanın kredi kartı ile yapılabilecek olanlar Axess ile de yapılabilmektedir. Hem yurt içinde hem de yurt dışında online olarak alışveriş olanakları sunulmaktadır. Bunun yanında taksit imkanı da mümkündür. Anlaşmalı olan kurumlar ile alışveriş yaptığınız zamanlarda ekstra olarak kazanacağınız puanlar da bulunmaktadır ve bunlara chip-para denmektedir. Bu paraların birikmesi sonucunda bedava olarak alışveriş puanı ile ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Her chip para 1 liraya denk gelmektedir. Bu kartların online olarak otomatik ödeme imkanı da bulunduğu için bankaya gitmenize gerek kalmayacaktır. Fatura takibi yapamayanlar için en güzel imkanlardan biridir. 444 25 25 numaralı hat üzerinden istediğiniz zaman kartınız hakkında bilgi alabilirsiniz ve bunun yanında banka için de bilgi almanız bu hat ile mümkündür. Bu hat ile havalimanı hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Özel olarak yapılan kampanyalardan destek alarak fırsatların takibini de kolaylıkla yapabilirsiniz. Her zaman kartın hızlı ve kolay olması da sağlanmaktadır. Telefonla arayabilir, internet üzerinden form doldurup başvurunuzu yapabilirsiniz. Tabi zaman konusunda sıkıntı yaşamayanlar için de şubelere gidip isteğinizi iletebilirsiniz. Hem az bilgi ile iletişim kurulduğu hem de hızlı olduğu için en çok kullanılan alan internet başvurusu olmaktadır.

 

Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. İnternet Üzerinden Başvuru

Birkaç dakika içinde başvuru yapabilmek için kolaylıkla altta paylaşacağımız linke tıklayabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Telefonla Başvuru

444 25 25 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak elinizde bulunan imkanları kullanmak için banka ile iletişime geçebilirsiniz. Buradan telefon ile başvurunuz gerçekleşecektir.

Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Başvuruların yapılmasının ardından gelişen sürecin her zaman kolaylıkla takip edilmesi de önemlidir. Bunun için online olarak desteklerin alınması da her zaman mümkün olmaktadır. başvurunuzun onaylanması başlar başlamaz sadece en geç 5 günlük süre sonunda işlemler tamamlanacaktır. Bu kadar kısa sürede tamamlanan bir işlem için de mail ya da mesaj yolu ile sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Bankanın geri dönüşü gecikirse siz de sorgunuzu yapabilirsiniz.

Eğer bankanız sizin kart başvurunuzun sonucunu sizlere iletmiyorsa mutlaka farklı bir sebep vardır diyebiliriz. İlk önce sistemsel bir hata olması üzerinde düşünmemiz gerekir. Verdiğiniz bilgilerin kart çıkarmanızda herhangi bir olumsuz etkisi olabilir ya da eksik belge sunmuş olabilirsiniz. Daha önceden farklı bir bankadan da olsa kredi kartı borçlarında sıkıntı yaşamış olabilirsiniz. Bunun için de bankadan gerekli notu alamamış ve kart çıkarmaya imkanınız olmayabilir. Bu sebeplerden dolayı sürecin uzadığı zamanlar da olmaktadır. Sonuçları yakından takip edebilmek için de birçok yöntem bulunmaktadır.

  • Müşteri/TC Kimlik Numarası ile Sonuç Öğrenme

Bir kişinin her zaman en yakından tanınması için gerekli olan bilgi kimlik bilgileridir. Bunun için de kartınızın takibini online olarak yakından yapabilmek ya da telefon ile görüşmelerde sorgulayabilmek için kimlik numaranızı kullanmanız gerekmektedir. Bankada bireysel bir müşteri olarak kayıtlıysanız tc kimlik numaranızı sorgu ekranınıza girmeniz yeterlidir. Devam tuşuna bastığınızda da girişinizi yapmış olacaksınız. Sistem hemen karşınıza son durumu özetleyen bir ekran getirecektir.

  • Kredi Kartı Numarası ile Sonuç Öğrenme

Kimlik numaranızı vermek istemeyip farklı bir yöntem arayanlar için bir diğer sorgulama seçimi de kredi kartı numarası ile yapılabilmektedir. Bu kart numarası ile giriş yaptığınızda sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz. Aşağıda sunulan linke tıkladığınızda kart numaranızı girmeniz için bir alan gelecek ve devam tuşuna basabilirsiniz. Hemen başvurunuz ile ilgili bilgiler gösterilecektir.

Bireysel olarak değil de kurumsal olarak bir müşteri iseniz, banka içinde bulunan vergi kimlik numaranızı kullanmanız gerekmektedir. Bu bilginin de bankada kayıtlı olması gerekmektedir. vergi kimlik numarasının yanında bir de cep telefonu numaranızı kullanmanız gerekmektedir. Sisteme bu bilgileri vererek giriş yapabilir ve hemen diğerlerinde de olduğu gibi devam tuşuna basabilirsiniz. Başvurunuzun ne halde olduğunu görmek isterseniz bu şekilde işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

  • Kurumsal Giriş Yaparak Sonuç Öğrenme

Kurumsal bir kimlik ile Akbank müşterisi olacaksanız ve bu anlamda kart çıkarmak istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz link ile ilk önce sisteme girmelisiniz. Hemen karşınıza gelecek olan ekranda istenen bilgilerin hepsini doldurmanız gerekmektedir. Takibinizi kısa sürede yapabilirsiniz.

Akbank tarafından online olarak desteklenen sistemler sayesinde bankaya gitmeye gerek kalmadan ya da şubeye uğramadan kredi kartlarınızın son durumlarını ya da kredi kartları hakkında genel bilgileri 444 25 25 numaralarından öğrenebilirsiniz. Burası Akbank müşteri hizmetleri olarak bilinmektedir ve uzman bireyler sizlere sistem hakkında destek sunmaktadır.

İnternetten Axess kredi kartı başvurusu yapmak için TIKLAYINIZ!

Axess kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK