Ana sayfa Belediyeler Bakırköy Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama

Bakırköy Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama

0
PAYLAŞ

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte tüm vatandaşlarımız internet üzerinden sorgulama işlemlerini yapmaya başlamışlardır. Bu işlemlerden birisi de Bakırköy Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama işlemleridir. Bu işlem çeşidi diğer birçok belediye işlemi gibi E-Devlet sistemi üzerinden hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Bakırköy Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bakırköy Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama işleminize başlayabilmek için ilk olarak E-Devlet sistemi sayfasına gitmek olmalıdır. Bu sayfaya ulaşım sağlayabilmek istiyorsanız bu yazının sonunda bulunan linke tıklayınız. Açılan E-Devlet sayfası üzerinden aşağıdaki resimde bulunan kırmızı renk ile belirtilmiş olan kimliğimi şimdi doğrula butonunu tıklayınız.

 

Bu işlemlerden sonra kimlik doğrulama sayfasına gelerek T.C kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizin alanlarını doldurunuz. Sistemde işlem yapabilmek için şifrenizin olması mecburidir. Eğer size ait olan bir E-Devlet şifreniz yok ise 2 TL karşılığında PTT şubelerinden şifre alabilir ve bu şifre ile kolayca işlem yapabilirsiniz. Bu işlemleri tam olarak sisteme giriş yaptıktan sonra bilgi edinme başvuru sorgulama işlemini başarıyla gerçekleştirmiş olursunuz.

Bakırköy Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK