Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları Bartın Batıkar Doğalgaz Fatura Sorgulama

Bartın Batıkar Doğalgaz Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Teknolojinin gelişmesi günümüzde bir çok yeniliği de hayatımıza sokmuş durumdadır. Bu yeniliklerden en fazla kullanılabiliri haline gelmiş olan internet kullanıcılığı olarak bilinmektedir. İnternet erişiminin kolay olması insanların internet üzerinden bir çok işlemi kolaylıkla yapmalarını sağlamaktadır. bu işlemler alışveriş yapma, sınav kayıt yapma ve fatura ödeme gibi işlemlerdir. Artan internet kullanımı ile kurum ve kuruluşlar kendi web siteleri üzerinden bir çok online işlem ile hizmet sunmaktadır. Bu online işlemleri sunan kuruluşlardan birisi olan Akmercan BATIKAR doğalgaz dağıtım şirketi olarak bilinmektedir. Akmercan BATIKAR, AKMERCAN Şirketler grubuna bağlı olarak,  Zonguldak, Çaycuma, Devrek, kozlu,  Bartın ve Kilimli il ve ilçelerine doğalgaz dağıtımı yapılmaktadır. Akmercan BATIKAR resmi web sitesi üzerinden online doğalgaz borç sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için sayfanın alt kısmında vermiş olduğumuz linki tıklayınız.

Bartın BATIKAR Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bartın BATIKAR doğalgaz fatura sorgulama işlemlerinizi yapabilmek için ilk olarak Akmercan BATIKAR Doğalgaz Dağıtım A.Ş firmasının resmi web sayfası üzerinden online işlemler penceresine girerek fatura-borç sorgulama yazısını tıklamalısınız. Web sitesinde açılan sorgulama sayfasında bulunan aşağıdaki resimdeki kırmızı renkteki abone no ve T.C kimlik numarası alanlarını eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

 

Belirtilmiş olan alanları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra sorgula butonuna tıklayarak tüm güncel veya günü geçmiş olan doğalgaz faturalarınızın borcunu öğrenebilirsiniz.

Bartın BATIKAR Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK