Ana sayfa Su Faturası Sorgulamaları Bartın Belediyesi Su Fatura Sorgulama

Bartın Belediyesi Su Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Günümüzde teknoloji oldukça gelişmiş bir haldedir. Buna bağlı olarak da her evde, iş yerinde, resmi ve özel kurumda internet erişimi vardır. Hatta bu kurumlar, birçok hizmetini de internet üzerinden sağlamaktadır. Günümüzde kendisini bu teknoloji sürecine adapte edemeyen ve bu elektronik ortamın bir parçası olamayan tüm kurumlar yok olmaya, zarar etmeye müsaittir. Bu nedenle de her türlü kurum ve kuruluş çağın getirmiş olduğu yenilikleri takip ederek varlığını sürdürmek zorundadır.

Yalnızca çağı takip etmek de yeterli değildir. İnsanlara daha iyi hizmet verebilmek için bu yenilikleri her kurum bünyesinde kullanmalıdır. Artık insanlar işlerini internet siteleri üzerinden halletmektedir. Hiç kimse dışarı çıkarak, saatlerce sıra bekleyerek vakitlerini boşa harcamak istememektedir. Bu nedenle de artık belediyeler de vatandaşlara daha iyi hizmet sunabilmek adına internet siteleri oluşturarak bu internet siteleri üzerinden online hizmetler vermeye başladılar. Vatandaşlar bağlı oldukları belediyenin sitesinden birçok işlemini hızlıca ve evden rahat bir şekilde, sıra beklemeden halledebilmektedir.

Her belediye bu hizmeti sunmamaktadır. Ancak Bartın Belediyesi, vatandaşlarına kolaylık sağlamak açısından resmi internet sitesi üzerinden fatura sorgulama uygulamasını sunmaktadır. Böylece Bartın Belediyesi su fatura sorgulama hizmeti kullanılarak faturalara erişmek, dönem ve geçmiş dönem borçları hakkında bilgi edinmek, son ödeme tarihini öğrenmek gibi işlemler gerçekleştirilebilir. Bazı vatandaşlar internet üzerinden borç ödemek konusunda tedirgin olmaktadır. Herkes kredi kartı bilgilerini sanat ortamlarda kullanmak istememektedir. Böyle durumlar için yine aynı internet sitesi üzerinden fatura ödeme noktaları belirlenerek, o bölgede ödeme yapılabilir.

 

Bartın Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bartın Belediyesi internet sitesi üzerinden su faturası sorgulama işlemini yapmak gayet kolaydır. İlk olarak üyelik bilgileri girilerek basit bir şekilde sisteme giriş yapılabilir.

İnternet sitesini girildiği zaman ilk olarak kullanıcı adı ve şifre bilgisi girilmelidir ve giriş butonuna tıklanmalıdır.

Bu işlemden sonra kullanıcıların karşısına fatura sorgulamaya dair bütün bilgiler çıkacaktır. Her türlü borç ve ödeme bilgisi, güncel fatura bu sistem üzerinden takip edilebilir ve istenen tüm işlemler buradan gerçekleştirilebilir.

Bartın Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK