Ana sayfa Belediyeler Başakşehir Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama

Başakşehir Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama

0
PAYLAŞ

Gelişen teknoloji ile birlikte insanlar birçok işlemlerini internet üzerinden kolaylıkla yapabilmektedir. Bu işlemlerden en çok yapılanı da Başakşehir Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemidir. Bu işlem E-devlet sistemi sitesinde belediyeler başlığı altında toplanan belediye hizmetlerinden sicil bilgileri sorgulamak için kullanılanlardan bir tanesidir.

Başakşehir Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Başakşehir Belediyesi Sicil bilgileri sorgulama işlemlerinizi yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz bilgileri takip ediniz. İlk olarak yazımızın son kısmında sizler ile paylaştığımız linke tıklayınız. Açılan E-Devlet sayfası üzerinden aşağıdaki resimde bulunan kırmızı renk ile belirtilmiş yere kimliğimi şimdi doğrula butonunu tıklayınız.

 

Kimlik doğrulama sayfası üzerinden T.C kimlik numarası ve şifre alanlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz. Bu sistem üzerinden işlem yapabilmek için E-Devlet şifreniz yok ise size en yakın olan herhangi bir PTT şubesinden 2 Türk Lirası karşılığında bir şifre alabilirsiniz. Sisteme giriş yaptığınızda sicil bilgileri sorgulama işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.

Başakşehir Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK