Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları Batman Sibadaş Doğalgaz Fatura Sorgulama

Batman Sibadaş Doğalgaz Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Günümüzde gelişen teknoloji gelişmeleri ile birlikte her kuruma ve yaşantımıza yenilikler getirmiştir. Bu yeniliklerden biri de internet üzerinden resmi olan işlerini online olarak insanların yapabilmesidir. Günümüzdeki internet kullanımında olan artışın bir çok kurum ve kuruluş tarafından internet siteleri üzerinden online işlem ile hizmet vermeye yönlendirmiştir. Bu işlemleri kendi web sitesinden halkına online işlem için açan bir kuruluş da Şiirt Batman Şehir İçi Doğalgaz Dağıtım A.Ş olarak bilinmektedir.

ANADOLUGAZ Siirt Batman Şehir İçi Doğalgaz Dağıtım A.Ş ‘ye Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Batman Doğalgaz Dağıtım lisansını vermiştir. Siirt ilinde Siirt Batman Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım A.Ş bünyesine ANADOLUGAZ DAĞITIM A.Ş. bağlı olarak kurulmuştur. 30 yıllık süre için şehir içi doğalgaz lisansı SİBADAŞ bünyesine verilmiştir. Batman SİBADAŞ resmi web sitesi sayfası üzerinden yapacağınız işlemler, borç/fatura sorgulama, üyelik, ön abone müracaatı, abone durumu sorgulama ve tesisatçı firma girişidir. Batman SİBADAŞ doğalgaz fatura sorgulaması yapmak istiyorsanız yazının sonundaki linki tıklamalısınız.

Batman SİBADAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Batman SİBADAŞ doğalgaz fatura sorgulama işlemi yapabilmek için ilk olarak SİBADAŞ resmi web sitesi sayfasını ziyaret etmelisiniz. Online işlemler penceresinden borç/fatura sorgulaması yazısının üzerine tıklayınız. Sitede açılan fatura sorgulama penceresinden aşağıda bulunun resimde kırmızı renk ile belirtilmiş olan sorgulama türü, sözleşme no, abone referans no ve güvenlik kodu alanlarını eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurunuz.

Belirtilmiş olan alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra mutlaka gönder butonuna tıklayınız. Bu şekilde Batman doğalgaz fatura sorgulama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Batman SİBADAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK