Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları Bayburt ÇORUHGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama

Bayburt ÇORUHGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Son zamanlarda teknolojinin hızla gelişmesi ile hayatımıza bir çok yenilikler girmiştir. Bu yeniliklerden en fazla biri etkileyen internet erişiminin yaygınlaşmış olmasıdır. İnternet kullanımının artması ile insanlar bir çok işlemini internet üzerinden online yapmaktadır. internet kullanımının çok yaygınlaşması bir çok kurumunda müşterilerine online işlemlerle hizmet sunmasıdır. İnternet kullanımını dikkate alarak hizmet veren kuruluşların bir tanesi de Aksa Bayburt Gümüşhane Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi olmuştur. AKSA A.Ş doğalgaz dağıtım lisansı kapsamındaki iller ise Bayburt ve Gümüşhane’dir. AKSA resmi web sitesi sayfasına yapabileceğiz online işlemler; borç fatura sorgulama, ön abone müracaatı, abone durum sorgulaması, üyelik ve tesisat firma girişleri işlemleridir. Bayburt ÇORUHGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemlerinizi yapmak için yazının sonunda bulunan linke tıklayınız.

Bayburt ÇORUHGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bayburt ÇORUHGAZ  doğalgaz fatura sorgulaması yapabilmek için AKSA’nın resmi web sitesi üzerinden online hizmetler kısmına giriş yapabilirsiniz. karşınıza çıkacak olan pencere üzerinden borç/fatura sorgulama yazısını tıklayarak işleminize başlayabilirsiniz. Açılan sorgulama web sayfasında sorgulama türünüzü seçiniz. Eğer abone no ile sorgulama yapmayı seçerseniz abone referans numaranızı ve sözleşme numaranızı güvenlik kodunu da girerek fatura sorgulamanızı tamamlayabilirsiniz.

 

İşleminizi eğer T.C kimlik numaranız ile yapmak istiyorsanız. “T.C kimlik no ile sorgula” sekmesine tıklayarak T.C kimlik numaranızı eksiksiz bir şekilde girmelisiniz. Ardından güvenlik kodunu girerek daha sonra gönder sekmesini tıklayınız.

Bu şekilde sorgulamasını yaptığınız doğalgaz fatura borç bilgilerinizi online işlemler penceresi üzerinden henüz ödeme işlemleri başlamamıştır. Ödeme işlemlerinizi anlaşmalı olan bankaların online bankacılık hizmetleri bölümünden kredi kartınızla birlikte yapabilirsiniz.

Bayburt ÇORUHGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK