Ana sayfa Belediyeler Beykoz Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama

Beykoz Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama

0
PAYLAŞ

Bu yazımızın içeriğinde Beykoz Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama işlemlerinizi nasıl yapabilirsiniz bunun hakkında bir çok bilgi paylaşımı yapacağız. Çoğu belediye tüm sorgulama işlemlerini internet üzerinden online olarak yapmaktadır. Bu belediyeler gibi Beykoz Belediyesi de vatandaşlara tüm sorgulama işlemlerini E-Devlet sistemi üzerinden yapabilme imkanı sunmuş bulunmaktadır. E-Devlet sistemi üzerinden işlem yapabilmek istiyorsanız ilk olarak bir e-devlet şifresine sahip olmanız gerekmektedir. Şifrenizi size en yakın olan PTT şubesinden 2 Türk Lirası karşılığında alabilirsiniz.

Beykoz Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Beykoz Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama  işlemi yapmak için ilk olarak işlemi yapabilmeniz izin yazımızın alt kısmında sizinle paylaşmış olduğumuz kurum linkine bir kez tıklayınız. Açılan sayfa aşağıda sizinle paylaşmış olduğumuz resimde olduğu gibi kırmızı renk ile belirtilmiş olan kimliğimi şimdi doğrula yazısına bir kez tıklayınız.

 

 

Bu işlemler bittikten sonra bu sayfa üzerinden T.C kimlik numaranızı ve şifre alanlarını doğru ve eksiksiz bilgilerle doldurunuz. Sisteme tam olarak giriş yaparak Beykoz Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Beykoz Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK