Ana sayfa Su Faturası Sorgulamaları Bolu Belediyesi Su Fatura Sorgulama

Bolu Belediyesi Su Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Gelişen teknolojiye bağlı olarak internet üzerinden yapılamayacak bir işlem kalmadı. İnterneti gencinden yaşlısına herkes kullanmaya başladı. Özellikle de teknolojinin gelişmesiyle akıllı telefonlar büyük bir kitleye ulaştı. Akıllı telefonların en önemli özelliklerinden biri olan internette sörf yapma imkanı, internet kullanımının bu kadar yaygınlaşmasını sağladı.

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte birçok kurum da internet kullanmaya başladı. Kendilerine sanal bir alan inşaa eden kurumlar, böylelikle hedef kitlelerine de daha rahat ve hızlı bir şekilde ulaşmayı başardılar. Örneğin günümüzde insanlar neredeyse hiç bankaya gitmeden tüm parasal işlemlerini tek bir tık ile halledebilmektedir. İnternet ile birlikte banka şubeleri de akıllı telefonların, bilgisayarların içine sığar bir duruma geldi. Yine aynı şekilde artık mağazaya giden insanlar çok azaldı. İnternetten görüp beğendiğini alan insanlar mağazaya gitmeyi çok azalttı. Evden, işten, okuldan, toplu taşıma araçlarından alışveriş yapan insanlar, vakitlerini mağazada kaybetmelerine gerek olmadığını anladıklarından itibaren internetin hızlı dünyasına adım attılar.

Yalnızca bankalar değil artık belediyeler de aktif olarak internet kullanmaya ve vatandaşlarına buradan da hizmet etmeye başladılar. Böylece hem kendilerinin hem de vatandaşlarının zamanı kaybolmayarak, çok daha hızlı ve kolay bir şekilde hizmet vermeyi hedeflediler. İnterneti kullanan belediyeler kendileri için de büyük zaman tasarrufu kazanmaktadır. Günümüzde henüz tüm belediyeler internet kullanmamaktadır ancak yakın bir zamanda tüm belediyelerin elektronik ortamlara gireceği düşünülmektedir. İnterneti aktif ve yoğun bir şekilde kullanan belediyelerden biri olan Bolu Belediyesi, vatandaşlarının memnuniyeti için uğraşmaktadır. Bolu Belediyesi su fatura sorgulama uygulaması sayesinde, tüm su faturası sorgulamaları online bir şekilde yalnızca dakikalar içerisinde yapılabilmektedir.

 

Bolu Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bolu Belediyesi’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılan bu işlem için olarak bu yazının sonunda verilen linke tıklanmalıdır. Açılan sayfa üzerinden abone no bilgileri istenecektir. Abone no doğru bir şekilde yazıldıktan sonra istenilen borç sorgulama türü seçilmelidir. Son olarak da göster butonuna tıklanmalıdır.

Böylece açılan sayfa üzerinden su faturaları rahatlıkla sorgulanabilir. Ayrıca yalnızca güncel borç tutarı değil varsa geçmişe dair su faturası borçları da incelenebilmektedir.

Bolu Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK