Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları Bolu Beygaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

Bolu Beygaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Bolu ilinde yaşayan kişilerin doğalgaz fatura işlemleri BEYGAZ tarafından yapılmaktadır. BEYGAZ firması Bolu ve Bilecik şehirlerine doğalgaz veren firmadır. Bu yazımızda sizler için BEYGAZ abonesi olan kişilerin Bolu BEYGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemlerini nasıl yapabilecekleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Bolu BEYGAZ doğalgaz fatura sorgulama yapabilmek için BEYGAZ firmasının bayiliklerine giderek sorgulama yapabilirsiniz. Fakat bu zaman kaybı olacağından dolayı bizim size tavsiyemiz Bolu BEYGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi internet aracılığı ile bu firmanın web sitesi üzerinden online olarak yapmanızdır. Sorgulama sistemi BEYGAZ değil AKSA firması üzerinden yapılmaktadır.

Bolu BEYGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Bolu BEYGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemini internet üzerinden yapmanız size büyük bir zaman kazandıracaktır. Birkaç dakika içinde işleminizi bitirerek sorgu sayesinde ne kadar doğalgaz faturanız olduğunu öğrenebilirsiniz. Bolu BEYGAZ doğalgaz fatura sorgulama yapmak için bu yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Bu sayede AKSA fatura sorgulama sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız. Aşağıda paylaşmış olduğumuz sayfa resminden örnek alarak Bolu BEYGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi AKSA sayfasından yapabilirsiniz.

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi ilk olarak sorgulama türünü seçmelisiniz. “abone no ile sorgula” seçeneği ile sorgulama gerçekleştirirken “abone referans no” ve “sözleşme no” bilgilerinizi doldurmayı unutmayınız. Bu sayfada diğer sorgulama türü ise T.C kimlik numarası ile yapılmaktadır. Her iki işlem de mutlaka “güvenlik kodu” doldurulmalıdır. Daha sonra “gönder” butonunu tıklayarak Bolu BEYGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.

Bolu BEYGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK