Ana sayfa Burç Özellikleri Sorgulama Burç Tarihleri Sorgulama

Burç Tarihleri Sorgulama

0
PAYLAŞ

Genel olarak her zaman daha çok bayanlar tarafından merak edildiği düşünülen astroloji konusu son zamanlarda erkeklerin de gündeminde bulunmaktadır. Her gün günlük olarak burç yorumlarını takip etmekte olan ve astrolojiyle ilgilenen insanların sayısı oldukça fazladır. Gazetelerin burç yorumları sayfalarından sonra artık daha fazla talep gördüğünden dolayı internet yolu ile de burçların yorumları takip edilebilmektedir.

Doğum bilgileri gök cisimleri konumları göz önünde bulundurularak ortaya çıkan sonucun adlandırılmasına astroloji adı verilmektedir. Astrolojinin anlamının yıldız takımlarına verilen isim olarak açıklanması yeterlidir. Aylardan oluşan 12 tane ay kişilerin doğum günlerini oluşmaktadır. Bu ay hesaplaması sıralı biçimde değildir ve belli zamanlarda ayların başlangıç tarihleri 28 ile 29’u arasında değişmekte olan bu sıralama bazen farklılık gösterebilir. Genelleme olarak söylenmesi gereken her ayın üçüncü haftası burçlar değişim gösterir. Bu burçları sıralamak istersek; koç, ikizler, balık, aslan, yengeç, terazi, yay, kova, oğlak, akrep, boğa, başak olarak sıralayabiliriz. Gökteki hareketlenmeler göz önünde bulundurularak günlük olarak burç yorumları değişim göstermektedir. Bazı burçların yorumları neredeyse kişilerin birebir genel özelliklerini vermektedir.

Bu burç hesaplamasının yanında ek olarak bireylerin doğdukları saatler göz önünde bulundurularak yükselen burçların hesabı yapılabilir. Yükselen burç hesaplamalarında da aynı yukarıdaki belirttiğimiz burç isimleri kullanılmaktadır. Bu burç tarihleri yine aynı tarihler arasında yer almaktadır. Burç tarihinizi sorgulamak için bilgisayarınızı veya akıllı telefonlarınızı kullanabilirsiniz. Çok kolay bir yöntem ile internet üzerinden online olarak burç tarihlerinizi sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

 

Burç Tarihleri Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK