Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları Bursagaz Fatura Sorgulama

Bursagaz Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Bu yazımızda sizlere internet aracılığı ile BURSAGAZ fatura sorgulama işlemlerinizi nasıl yapabileceğiniz hakkında kısa bilgiler vereceğiz. İnternet üzerinden yapacağınız bu sorgulama işlemi ile hem zamandan kazancınız olacak hem de kısa bir sürede ne kadar fatura borcunuz olduğunu öğrenebileceksiniz. BURSAGAZ fatura sorgulama işlemi Bursa ilinde oturan vatandaşlarımızın yapacağı bir işlemdir. E-Fatura hizmetlerini 2012 yılından bu yana kullanan BURSAGAZ gaz dağıtım şirketi bu sayede Bursalı vatandaşlarımıza kısa yoldan hizmet vermektedir.

BURSAGAZ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

BURSAGAZ fatura sorgulama işlemi yapabilmek için sayfanın alt kısmında vermiş olduğumuz linke bir kez tıklamanız dahilinde BURSAGAZ’ın internet sitesi üzerinde BURSAGAZ fatura sorgulama sayfasına bağlanacaksınız. Bu sayfadan fatura sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

İlk olarak sisteme üye olarak işleminize başlayabilirsiniz. Bunun için aşağıda bulunan görseldeki gibi “üye ol” butonunu tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra üyelik işlemlerini tamamlayarak kullanıcı adı ve parolanızı giriş sayfası üzerine yazarak fatura sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bir başka seçenek de bu sayfa üzerinden “üye olmadan giriş yap” seçeneğidir. Eğer üye olmadan giriş yap seçeneğini tıklayarak sisteme girerseniz üye olmadan BURSAGAZ fatura sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

“üye olmadan giriş yap” butonunu seçerek BURSAGAZ fatura sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız o zaman butona bastıktan hemen sonra karşınıza çıkacak olan aşağıdaki görselin alt kısmından bilgilerinizi girerek BURSAGAZ fatura sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden “ilk endeks” ve “son endeks” bilgilerini girerek “sayaç basıncı” bilgisini de son olarak girdikten sonra tahmini bir fiyat bilgisine ulaşmış olursunuz. ilk ve son endeks arası bilgiler ise en son faturanızda yer almakta olan sayaç endeksi “ilk endeks” kısmına sayacınızın son olan endeksi ise “son endeks” kısmına yazmanız önerilir. Her zaman sayaç basıncı normal konut aboneleri üzerinde “0.0210” değerlerine sahiptir. Çok yüksek tüketim yapan yerlerde ise bu değerler biraz farklılık gösterebilir.

BURSAGAZ Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK