Ana sayfa Garanti Belgesi Sorgulamaları CASPER Garanti Sorgulama

CASPER Garanti Sorgulama

0
PAYLAŞ

Elektronik aletlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır üretici markalar bu ürünlerin piyasası üzerinde büyük bir yarış ortamı oluşturarak büyük reklamlar ile kendi ürünlerini tanıtmaktadırlar. Ama genel olarak insanlar kalite ve güven konularına dikkat ettikleri için büyük ve eskiden beri bu işin içinde bulunan firmalardan alışveriş etmeyi tercih etmektedirler. Bu büyük markaların ürünlerindeki kalite durumu değişiklik gösterebildiği gibi hiçbir markanın da öyle çok makul fiyatlar sunmadığını görebilmekteyiz. Aldığınız veya almak istediğiniz ürünün size uygun ve sizin ihtiyacınız olmayan gereksiz özellikleri bulunmayan bir model olmasından ziyade işlevi çok fazla ve pahalı modellerin pazarlanmaya çalışılması nedeniyle çevremiz fiyatları çok yüksek elektronik cihazlar ile doludur. Evinizde ve işyerinizde yani kısaca hayatınızın her noktasında karşınıza çıkmakta olan bu ürünler pahalı oldukları kadar bozulmaya meyillidirler. Bu cihazları kullanan kişiler dikkatli olmalıdır çünkü ufak bir dikkatsizlik ile sizin büyük maddi bedeller ödemenize sebep olabilir. Bu durumda işin içine her cihaz için belirlenmiş olan garantiler girmektedir. Eğer almış olduğunuz bir cihazın garantisi yoksa hasara uğrayan cihazınızın tamir ettirilmesi sizin için pahalıya patlayabilir.

Bu kapsamda garanti sahibi olmak bu konuda sizlere hem güvence verir hem de paranız cebinizde kalmış olur. Eğer üretici hatası olan bir ürün veya kullanıcı hatası olmayan bir sorun ile karşı karşıya iseniz, garantiniz olup olmadığını bilmek ve varsa süresinin ne kadar devam ettiğini öğrenmek bu kapsamda büyük önem taşımaktadır. Peki Casper marka bir cihazınız var ise  bu cihazın garanti kapsamında olup, olmadığını öğrenmek için ne yapmanız gerekmektedir? Bu yazımızın içeriğinde Casper garanti sorgulama işlemlerinizi nasıl yapabileceğiniz hakkında merak ettiğiniz bilgilerin işlemlerinin nasıl yapıldığını bulabilirsiniz.

Casper Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Casper garanti sorgulama işlemlerinizi yapabilmek için öncelikli olarak aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı adresini bulabilirsiniz bu bağlantı adresi Casper’ın resmi sitesine gitmeniz için yeterlidir. Burada karşınıza kolayca işlem yapabileceğiniz basit bir sistem çıkacaktır. Ürün Garanti Sorgula yazısının altında bulabileceğiniz kutucuğun üzerine ürününüzün seri numarasını yazmalısınız bu işlem Casper garanti sorgulama işlemi için yeterli olacaktır. Peki cihazınızın gerekli olan seri numarasını nereden bulabilirsiniz. Genel olarak her türlü elektronik cihaz için bu seri numarası ürünün altında bir etiketin üzerine veya cihaz üzerine direkt şekilde yazılmıştır. Biraz cihazınızı kontrol ederek bu numarayı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Eğer seri numarası silinmiş veya bulamıyorsanız bunun için Casper’ın kendi sistemi olan ve bu sistemin bağlantısına aşağıda bulunan linke tıklayarak ulaşabilirsiniz bu sistem üzerinden Seri Numaramı Bul işlemini yaparak seri numaranızı bulunuz. Seri numaranızı bu sistem üzerinden aldıktan sonra aşağıda bağlantısı bulunan adres üzerine gerekli kutucuğa bu numarayı girdiğiniz anda ve Sorgula butonuna basmanızdan sonra Casper garanti sorgulama işleminizi kolay bir şekilde yapmış olacaksınız. Casper garanti sorgulama işleminizi kısa bir sürede yaptıktan sonra ekranınızda garanti sürecinizle alakalı olan gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

Casper Seri Numarası Bulmak İçin TIKLAYINIZ!

Casper Garanti Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK