Ana sayfa Belediyeler Çekmeköy Belediyesi Beyan Bilgileri Sorgulama

Çekmeköy Belediyesi Beyan Bilgileri Sorgulama

0
PAYLAŞ

Çekmeköy Belediyesi beyan bilgileri sorgulama işlemlerinizi hiçbir kurum ve kuruluşa gitmeden yapabilirsiniz. Beyan bilgileri sorgulama işlemlerinizi internete bağlı bir bilgisayar veya akıllı telefon ile gerçekleştirebilirsiniz.

Çekmeköy Belediyesi beyan bilgileri sorgulama işlemlerinizi yapmanız gereken E-Devlet kapısı uygulamasına girerek bu platformda sizden istenilen E-Devlet şifresi ile işlem yapmaktır.  E-Devlet şifresi herhangi bir PTT şubesinden kimlik bilgileri ile herkesin temin edebileceği bir şifredir. Cüzi bir miktarda ücreti olan bu şifreyi PTT şubelerinden gittiğiniz anda alabilirsiniz.

Çekmeköy Belediyesi Beyan Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Çekmeköy Belediyesi beyan bilgileri sorgulama işlemlerinize başlamak için sizinle paylaşmış olduğumuz yazımızın alt kısmındaki linke tıklayınız. Daha sonra beyan bilgileri sorgulama işleminizi hızlı bir şekilde oluşturmak için aşağıdaki görselde size örnek olarak verilen “kimliğimi şimdi doğrula” butonunu sayfa üzerinde tıklamanız gereklidir.

Bu sayfa üzerinde işaretlenen boşluklara T.C kimlik numaranız ve PTT şubesinden almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi eksiksiz olarak doldurunuz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra beyan bilgileri sorgulama işleminizi güvenli bir şekilde tamamlamış olursunuz.

Çekmeköy Belediyesi beyan bilgileri sorgulama işlemlerini bu platformdan oluşturduğunuz gibi, bir çok işlemi de kurum ve kuruluşlara gitmeden internet üzerinden rahatça yapabilirsiniz.

Çekmeköy Belediyesi Beyan Bilgileri Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ !

BİR CEVAP BIRAK