Ana sayfa Fiyat Listesi Chevrolet Fiyat Listesi

Chevrolet Fiyat Listesi

0
PAYLAŞ

1911 yılında kurulan Chevrolet, ABD’li otomobil markası olarak bulunur. Adını ise kurucusu olarak bilinen Louis Chevrolet’in soyadından almıştır. 1918 tarihinde General Motors bünyesine katılmıştır.

Chevrolet Yeni Spark

Chevrolet Spark modeli, daha da dinamik durumda olan bir tasarımla beraber daha konforlu özellikleriyle fark yaratıyor. Diğer modellere göre çok daha farklı etkileyici ve sıra dışı otomobil tasarlayan Yeni Spark, günümüzde daha canlı bir dış görünümü ile karşımıza çıkıyor. Yeni bir tasarım sonucunda çift ızgaralı ve ön tamponu ile beraber, yeniden şeklenmiş sis ve farların bir arada olması Chevrolet Spark modeline başka bir görünüm kazandırıyor. Yeniden tasarlanan 14’’ alaşımlı jantları otomobile daha sportif ve araca olgun bir görünüm kazandırıyor. Sürücünün arka görüş mesafesinin genişlemesi arka bölümde, üst kısma yerleştirilen LED stop lamları ile arka camın üzerindeki spoiler ile birleşmesi ile sağlandı. Chevrolet Volt ise dünya üzerinde ‘’Yılın otomobili’’ ödülünü almaya hak kazandı.

 

Chevrolet Cruze Station Wagon

Yeni tasarlanan Chevrolet Cruze Station Wagon, 1.478 lt, geniş bagaj hacminin yanında güvenli sürüş özellikleri bulunur. Bu model daha çok ailelere ve aktif bir yaşam tarzına sahip olan bireylere hitap ediyor. Popüler olan Sedan ile beraber Hatchback özellikleri ile, bagaj bölümünde 1.478 lt yük taşıyabiliyor. Araçla birlikte standart olarak sunulmuş olan özelliklerinde, Chevrolet MyLink adına sahip çok daha yeni interaktif bilgi ve eğlence sistemi bulunuyor. Bu sistemde bir akıllı telefon içeriklerinde yedi inç boyutunda yüksek bulunan çözünürlükte, tam renkli dokunmatik ekranda bulunduruyor. Chevrolet Cruze Station Wagon otomobili 1.4 lt turbo beygir gücünde bulunan benzinli motorla beraber sunuluyor. 1.6 lt 124 beygir gücünde yer alan benzinli motor seçenekleri Cruze ailesine bambaşka bir dinamizm getiriyor.

Yeni Chevrolet Trax

Chevrolet, Suburban Carryall ile başlayan SUV geleneğindeki o iddiasını günümüzde yeni Trax modeliyle de sürdürüyor. Kısa sürede hızla büyümeyi başaran küçük SUv segmentindeki Yeni Chevrolet modeli olarak bilinen Trax, Captiva gibi başarısını kanıtladığı diğer SUV araçlar arasında kendi yerini alıyor.

Chevrolet Trax, modern olmanın yanında çekici olan iç ve dış tasarımı bulunur. Üstün güvenlik özellikleri ile beraber yolculuklarınızı güvenle tamamlanacağı bir modeldir. Chevrolet’in MyLink isminde yeni interaktif bilgi ve eğlence sistemi içerisinde sunulmakta olan donanımlar favoriler arasında yerini almaktadır.

Araç uzunluğu yaklaşık olarak 4.248 mm, dingil mesafesi 2.555 mm yer alan Chevrolet’in yeni, sportif ve küçük SUV modeli güçlü bulunan gövde hatlarının yanında araç çevikliğini ve mükemmel hareketlerini ortaya çıkarıyor. Aracın ön ızgara kısmında alt ve üst kısımlarını birbirinden ayıran papyon şeklinde bulunan Chevrolet logosu Trax modelinin Chevrolet ailesi üyesi olarak bulunduğunu hemen gösteriyor. Bu aracın bir diğer özelliklerinden bir tanesi iç mekanda dijital ekranlar ile analog kadranları birlikte sunabilen gösterge grubu da yer almak üzere birçok özelliği bir arada bulunduruyor. Araç 358 lt bagajı ile birlikte orta konsolu üzerinde ve iki yanında da birçok bölge kısmına, koltuğun alt bölümünde de eşya koyma bölmesine sahip olarak tasarlandı. Bagaj kısmında döşemenin altına da eşya saklamak daha kolaydır. Yeni interaktif bilgi ve eğlence sistemi şeklinde Chevrolet MyLink ile donatıldı. Akıllı telefon ve dijital müzik çalar sisteminin yüksek çözünürlüğe sahip, tam renkli dokunmatik ve yedi inçlik bir ekranla bütünleşmesi ile beraber hem sürüye yüksek konfor hem de yolculara her anlamda konforlu bir sürüş sunmaktadır. USB bağlantısı veya bluetooth teknolojisi ile bağlantı seçenekleri yer almaktadır. Bu sayede telefon rehberini ekran üzerinde görüntüleyebilir, çağrı yapabilir, telefondan yanıtlayabilir ya da müzik ve film dosyalarını oynatabilirsiniz.

Chevrolet Camaro

Chevrolet Camaro aracını 1966 yılında dünyaya tanıtmıştı. Şu anda oldukça zarif, gelişmiş performans özellikleri, titizle hazırlanan tasarımı ve mühendislik ustası olarak bulunan 6. Nesil Camaro ile bir araya geldi. Dış görünüşünde gözle görülür şekilde bir yenilik ile Camaro bambaşka olarak karşınıza çıkıyor.

Chevrolet Camaro, ikonik hale gelen spor otomobili ‘’Dünyada Yılın Otomobil Tasarımı’’ ödülünü kazandı. 569 Nm tork üretmenin yanında 432 beygir gücündeki 6.2 lt V8 motor gücünü hissedebilmek isteyenlerin sahip olmak isteyeceği bir model olarak yer alır. Camaro, altı ileri otomatik şanzımanda da, 405 beygir / 556 Nm sağlanıyor. İçerisinde bulunan yakıt tasarruflu GM Aktif Yakıt Yönetim sistemiyle beraber düşük yüklerde sadece dört silindir kullanabilme özelliğine sahip oluyor.

Yeni Chevrolet Aveo

Kendi segmenti içerisinde ‘’Sınıfının En Güvenli Otomobili’’ seçilmiş olan Aveo, bilgi-eğlence sistemi olan My-Link donanımına bağlı şekilde sunuluyor. Tam renkli bir ekran üzerinde USB ya da Bluetooth aracılığıyla bağlantı yapabilir, müzik dinleyebilir ya da film izleyebilirsiniz. Chevrolet modellerinin tümünde yer aldığı gibi Aveo modelinde de en üstün güvenlik yapısı standart olarak sunuluyor. Yekpare şasi yapısı ile kendi sınıfı içerisinde en sağlam gövde yapısına sahiptir.

Chevrolet Fiyat Listesi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK