Ana sayfa Fiyat Listesi Daihatsu Fiyat Listesi

Daihatsu Fiyat Listesi

0
PAYLAŞ

Daihatsu, Japonya’da 1907 tarihinde kurulmuş olan bir Japon otomobili markasıdır. Daihatsu 130 ülke içerisinde tüketici beğenisi adına 100 yıldan fazla süredir teknolojik modeller üreterek tüketici beğenilerini kazanmayı başarıyor. 30 yıldan fazla bir süre içerisinde Türkiye’de kalite ve teknolojiyi sunmuş, gerekli yatırım işlemleri ile uğraşarak hizmet kalitesini her anlamda en üst seviyede tutuyor. Marka için önemli olan şey müşteri memnuniyeti olmakta ve bunu göz önünde tutarak her zaman hizmet veriyor.

Daihatsu Materia

Daihatsu Materianın kübik dış dizaynı, farklı, akıllı ve fonksiyonel şeklinde geliştirilen iç tasarımı ile dikkatleri tam olarak üzerine çekti. Materia, hayatında farklılık aramak isteyen otomobil tutkunları için harika bir tasarıma sahip oluyor. Daihatsu Materia İngilizce Material kelimesinden geliyor. Araç- gereç konusunda bu kelime Materia’nın kullanıcı kişiliği ile beraber yaşam tarzı ile bağdaşmış olan ve onların vazgeçemediği bir model olduğunu da vurguluyor. Materia yüksek donanım durumuna sahiptir. Silver ismindeki baz versiyonunda EBD destekli ABS’si yer almaktadır.

 

Daihatsu Terios

Daihatsu Terios ülkemize 1,3 lt 86 HP gücünde motorla ithal ediliyor. Terios modelinin yurtdışında da ayrı şekilde 1,3 lt turbo beslemeli 140 HP gücünde motor seçeneği bulunuyor. Bu aracın karoser iç mekânları, ufak tefek boyutuyla dikkatli her anlamda üzerine çekmeyi başarıyor. 3845 mm boyu ile beraber küçük sınıf otomobilleri anımsatıyorken, 1555 mm genişliğiyle de pek çok otomobilden daha ufak ölçütlerde bulunmaktadır. Daihatsu Terios’a önden bakıldığında, deseni olmayan farları ve yeni tasarlanan tamponları ile şık tasarıma sahip oluyor. Arka tasarımında ise renkli stop lambalarının yanında yedek lastiği bulunan sade bir tasarımı bulunuyor. Bu modelin içine de dışına da bakıldığı zamanda abartıya yönelmemiş ve sade bir tasarımda üretildi. Orta konsolda bulunan plastik kalitesiyle Daihatsu Terios pek çok küçük sınıf otomobilden daha kaliteli bir yapıda bulunuyor. Kokpitin orta bölümünde üst kısmında iki adet havalandırma çıkışı yer alıyor. Bunların hemen altında ise dairesel havalandırma kontrolleri bulunuyor.

Daihatsu Sirion

Daihatsu Sirion modeli ile Toyota çatısı altında faaliyet göstermiş olan Daihatsu’yu mini sınıfında temsil ediyor. Araç standart ve Sporty yer almak üzere iki farklı donanım seçeneğiniz sizlere sunuluyor. Eğer sporty donanımlarını tercih edersiniz sadece 1,3 lt motorda tercih edebilmeniz mümkün hale geliyor. 1.0 lt motor seçeneği manuel şeklinde şanzımanla satılıyor. 1.3 lt motorda otomatik şanzıman opsiyonu yer alıyor. Konfor, donanım ve işlevsellik konusunda bakıldığı zaman Sirion selefine oranla artmış şekilde malzeme kalitesi ile ve başarılı işçiliği ile her anlamda dikkatleri üzerine çekiyor.  Diğer modellere göre ve gelişen teknolojiyle birlikte çok daha modern bir iç mekân tasarımına kavuşuyor. Otomatik şanzıman içerisinde vites geçişleri seri ve yumuşak kullanımlarda herhangi bir rahatsızlık vermiyor. Pek çok kapaklı bölmede küçük eşyalarınızı korumak adına geliştirilen gözler bulunuyor. Bu gözler araç içerisindeki dağınıklığı tam olarak engelliyor. 225 litre bagaj hacmi bulunuyor.

Daihatsu Copen

Daihatsu’nun mini roadster sınıfı içerisinde temsil ettiği Copen modeli Türkiye’de 1,3 lt 87 HP benzinli motor seçenekleri ile satışa sunuluyor. Daihatsu Copen modelinde spor ve standart şeklinde tasarlanmak üzere iki farklı donanım paketi şeklinde satışı yapılıyor. İşlevsellik, konfor ve donanımı ile beraber eğer siz de Daihatsu Copen’e sahip olmanız durumunda ilgi odağı haline geliyorsunuz. Sürüş izlemini açısından bakıldığı zaman Toyota ile beraber geliştirilen Copen tasarımıyla beraber etkileyici bir görünüme sahiptir. Açılır ve kapanır durumlarda kullanılabilen tavana sahiptir.

Daihatsu Coure

Ülkemizde 1,0 lt 59 HP benzinli motor seçenekleri ile satılmakta olan Daihatsu Coure Thrifty, Low Grade ve High Grade yer almak üzere üç farklı donanımlarda tercih ediliyor. Büyük farları sade olarak tasarlanmış olan ön kısımdaki en dikkat çeken ayrıntıdır. Araç sadece görünümünün yanında otomobilin arka kısmı dik olarak tamponlara kadar iniyor. Bu tasarım da park esnasında sürücü işini kolaylaştırıyor. Ülkemizde satılmış olan en ufuk otomobil olan Coure 2375 mm’lik aks mesafesiyle her zaman kullanışlı bir iç mekân sunuyor.

Daihatsu Fiyat Listesi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK