Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Demir Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Demir Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

0
PAYLAŞ

Ülke genelinde yerli, yabancı veya yerli – yabancı ortaklı çok sayıda sigorta şirketi faaliyet göstermektedir. Birçok kişi sigorta şirketi seçimi konusunda bu nedenle zorlanmaktadır. Farklı branşlarda hizmet veren sigorta şirketleri branşlarına göre sigorta poliçesi belirlemektedir. Genellikle kişiler, bütçesine en uygun sigorta şirketini seçmeyi tercih etmektedir. 1989’da Gothaer  Alman Sigorta ismi ile kurulan 1992’d Demir Sigorta alan şirket de bunlardan bir tanesidir. Farklı branşlarda hizmetler sunan Demir Sigorta acenteleri ile müşterilerine ulaşmaktadır. En yaygın olarak araç, sağlık, yangın ve nakliyat branşlarında hizmet vermektedir.

Kişiler sadece Demir Sigorta poliçesi ile koruma altına aldığı varlıkları hasar ve kaza görmesi durumunda poliçeden faydalanabilmektedir. Kaza durumunda hasar ihbarı ile şirketi haberdar etmeli ve kısa sürede hasar dosyası oluşturularak poliçeden faydalanma süreci başlamalıdır.

Demir Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Hasar dosya sorgulama işlemi öncesinde bir hasar ihbarı oluşturulmalıdır. Demir Sigorta müşteri hizmetlerini arayarak hasar ihbarı gerçekleştirilmektedir. Müşteri hizmetleri tarafından istenilen bilgilere doğru ve eksiksiz yanıt vererek hasar ihbarını oluşturabilirsiniz. Adınıza açılan hasar dosyası ile sorgulama yapabilirsiniz.

Sorgulama işlemine başlamak için online siteye giriş yapmalısınız.

Hasar dosya numarasını girerek sorgulama işlemine başlayabilirsiniz. Sorgulama işlemi sayfasında sigortacı ve sigortalı bilgileri, sigorta hakkında gerekli açıklamalar, prim miktarı, poliçe düzenleme tarihi, borç ve yükümlülükler, sigorta bedeli gibi bilgilere ulaşabilir, yasal işlemleri takip edebilirsiniz.

Demir Sigorta İletişim Numarası Nedir?

0212 288 68 44 numaralı telefondan Demir Sigorta’ya ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bu numara 7 – 24 ücretsiz hizmet vermektedir.

Demir Sigorta Anlaşmalı Servisleri ve Acenteleri Nelerdir?

Demir sigorta resmi web sayfasında anlaşmalı servis ve acente bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Demir Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Demir Sigorta Online İnternet Sitesine Erişmek İçin TIKLAYINIZ!

Demir Sigorta Anlaşmalı Servisleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

Demir Sigorta Bölge Müdürlüklerini Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

Demir Sigorta Hasar Sonrası İstenen Evraklara Erişmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK