Ana sayfa Genel Sorgulamalar Diş Hekimi Sorgulama

Diş Hekimi Sorgulama

0
PAYLAŞ

Diş hekimlerine genellikle arkadaşlarımızın veya akrabalarımızın tavsiyeleri ile gideriz. Eğer beğendiğimiz bir diş hekimimiz varsa sürekli aynı diş hekimine diş yaptırma, diş çekimi veya diş kontrolleri için gideriz.

Türk Diş Hekimleri Birliği Kanunu ile kurulmuş Türkiye Diş Hekimleri Birliği’ne kayıtlı 26 bin diş hekimi bulunmaktadır. Vatandaşlara hizmet vermek için çalışan diş hekimleri, ağız ve diş sağlığı hizmeti veren kuruluşlarda çalışmaktadırlar.

Diş Hekimi Sorgulama

 

Diş Hekimi Sorgulama işlemleri Diş Hekimleri Birliğinin verdiği online hizmetler sayesinde internet üzerinden kolayca yapılabilmektedir. Size en yakın olan hastane veya poliklinikte diş hekimi sorgulama işlemlerinize hemen başlamak istiyorsanız sizin için aşağıda vermiş olduğumuz linki tıklayarak sorgulama işleminize başlayabilirsiniz.

Bu sistem üzerinden size en yakın sağlık merkezindeki diş hekiminize hemen ulaşarak tedavinizi yaptırabilirsiniz. Açılan sistem üzerinden isterseniz tek bir sağlık merkezindeki diş hekimini isterseniz birkaç tane sağlık merkezindeki diş hekimlerinin bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Diş Hekimi Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Diş hekim sorgulama işleminizi yapabilmek istiyorsanız öncelikli olarak Diş Hekimleri Birliğinin resmi web sayfasına girerek “diş hekimi bul” butonunu tıklamanız gereklidir. Daha sonra açılmış olan sayfa üzerinden ad, soyad bölümlerini doldurarak işleminizi tamamlayınız.

Bu şekilde yapmış olduğunuz sorgulama işlemi ile aramış olduğunuz diş hekimleri birliğine kayıtlı olan diş hekimlerinin resimlerine ve onlara ait olan iletişim bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Diş Hekimi Sorgulaması Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK