Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Doğa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

0
PAYLAŞ

Kişilerin zaman içerinde elde ettikleri özellikle maddi değerli varlıkları, büyük önem taşımaktadır. Kişiler tarafından büyük değer taşıyan bu varlıkların korunması için sigorta şirketleri hizmet vermektedir. Hayat ve hayat dışı olarak farklı branşlarda hizmet veren sigorta şirketleri kişileri ve mallarını güvence altına almaktadır. bu güvence karşılığında kişilerin şirkete aylık bir tutar ödemesi gerekir. Bu nedenle sigorta kaza meydana gelmeden önce yapılmalıdır. Aylık ödenen tutarlar ihtiyaç durumunda kişilere geri destek olarak ödenmektedir. Piyasada faaliyetlerine devam eden şirketlerden bir tanesi de Doğa Sigorta’dır. 35 yıldır hizmet veren Doğa Sigorta, bilişim, sağlık, eğitim gibi alanlarda çalışmaktadır. 6 bölge temsilcisi 1000’i aşkın acentesi bulunmaktadır. Doğaya ve doğal yaşama yönelik bir misyona sahip olan Doğa Sigorta, doğa ile ilgili projelere fon ve eğitim desteğinde bulunmaktadır. Şirket bünyesinde de tüm ürünleri geri dönüşümlü tercih etmektedir.

Doğa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Sigorta yaptırılan varlığın hasar görmesi durumunda mutlaka şirket yetkilileri bilgilendirilmelidir. Acente veya bölge müdürlüğü aracılığı ile hasar ihbarı oluşturulmalıdır. Poliçe no, hasar tarihi, tahmini tutar, sigortalı iletişim bilgileri gibi gerekli bilgiler ile ihbar tamamlanmaktadır. İhbar sonrasında hasar dosyası oluşturulmaktadır. Şirket tarafından verilen dosya numarası ile istenilen her an, her yerden dosya sorgulaması yapılabilmektedir.

 

İnternet sitesine giriş yaptıktan sonra boş bilgiler doğru ve eksiksiz doldurularak sorgulama sistemine giriş yapılır. Atanan eksper, eksik belge, dosya durumu gibi her bilgiye bu sayfadan ulaşmak mümkündür.

Doğa Sigorta İletişim Numarası Nedir?

0850 811 51 00 numaralı telefondan iletişime geçerek hasar ihbarı için 3 tuşlamanız gerekmektedir.

Doğa Sigorta Anlaşmalı Servisleri Hangileridir?

Resmi web sayfasından anlaşmalı servis bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Doğa Sigorta Acil Yol Yardımı Nasıl Alırım?

Doğa Sigorta sigortalı müşterilerine Acil Yol Yardımı hizmeti de sunmaktadır. Müşteri hizmetleri numarasından ulaşarak Ambulans için 1 Acil Yol Yardımı için 2’yi tuşlamanız gerekmektedir.

Doğa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Doğa Sigorta Online İnternet Sitesine Erişmek İçin TIKLAYINIZ!

Doğa Sigorta Anlaşmalı Servisleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

Doğa Sigorta Bölge Müdürlüklerini Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK