Ana sayfa Banka Sorgulamaları Döviz Kuru Sorgulama

Döviz Kuru Sorgulama

0
PAYLAŞ

Döviz, en önemli yapılanmalardan biri olmakla beraber sürekli olarak değişen bir sistemdir. Altın, dolar gibi değerler ölçülürken ele alınan değer de döviz kurudur. Güvenilir bir kaynaktan alınan bilgilerin kullanılması son derece önemlidir. Takiplerin her zaman yapılmasına destek olabilmek adına sitelerin güncellenmiş olmasına da özen gösterilmelidir. Bunun için de sitelerin en güncel ve yeni açıklamalarına ihtiyacınız olacaktır. Siz de güvenilir adresleri tanırsanız daha yakından takip edebilirsiniz. Çok kolay bir yöntem sayesinde döviz kuru sorgulama işlemi yapabilmektesiniz. Eksiksiz olarak bilgi alabilmenizin yanı sıra işlerinizde bu imkandan yararlanabilmek için de kapılar açılmaktadır. Saat başlarında bu alandan dövizlerin kurları takip edilmelidir. Çünkü her zaman değişen ve yenilenen bir sistemleri vardır.

E-Devlet Döviz Kuru Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Aşağıda sizin için vermiş olduğumuz linke tıklayarak kurun sorgulanma sayfasına geçmelisiniz. Burada size gerekli olacak şifre e-devlet şifreniz olmalıdır. Eğer devlet şifreniz yok ise çok kolay bir yöntem ile PTT şubelerinden bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hem de sadece 2 lira gibi çok uygun bir ücret takviyesi ile bu işlemi yapabilmektesiniz. Şifrenizi alınca da aşağıdaki açıkladığımız şekilde adımları takip etmeniz yeterlidir.

  • Şifrenizi aldınız ve hemen peşinden yapmanız gereken ilk iş linke tıklamak olmalıdır. Karşınıza çıkacak olan bu sayfada günlük döviz kurlarını görmeniz mümkün olacaktır. Hem alım hem de satış detaylarını görebileceksiniz.
 

Döviz Kuru Sorgulama İşlem Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Döviz Kuru Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Bu işlemi yapabilmek için bir işlem desteğine gerek olmayacak. Sadece bağlantı sağlayan linke tıklamanız yeterlidir.
  • Linke tıkladıktan sonra tarih belirlemeniz gerekmektedir. Bunun için de gün ay yıl olarak seçenekleri bulmanız ve tamamlamanız gerekmektedir. Bu şekilde tarih bazında döviz kurunu da görmüş olacaksınız.

  • Gün ay yıl seçeneklerini doldurduktan sonra “göster” alanına tıklamanız gerekmektedir. Böylece döviz kurunun sorgulama işlemini kolaylıkla yapmış olacaksınız.

Döviz Kuru Sorgulama İşlem Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK