Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Dubai Starr Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Dubai Starr Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

0
PAYLAŞ

İnsanların kendi can sağlıkları kadar mal varlıklarının güvencesi, kaybedilmemesi ve hasar görmemesi de büyük önem taşımaktadır. Kişilerin mal varlıklarının bir kazaya uğraması, hasar oluşması durumunda güvencesi ve hasarın karşılanması için sigorta şirketleri, kişilerin mallarını koruma altına almaktadır. Sigorta şirketleri tarafından sunulan hem doğal afetlere hem de kazalara karşı yapılan sigorta işlemleri ile kişiler can ve mal sağlıklarını güvence altına alabilmektedir. Ülke genelinde hem yerli hem de yabancı ortaklı birçok sigorta şirketi hizmet vermektedir. Yabancı ortaklı sigorta şirketleri arasında Dubai Starr Sigorta Şirketi de yer almaktadır. Türkiye’de 2008 yılında faaliyetlerine başlayan şirket, 5 yıl boyunca hayat dışı sigorta olarak tanımlanan doğal afet ve yangın, kaza, sağlık & hastalık, kredi, hukuksal koruma ve destek gibi alanlarda faaliyet göstermiştir. Dubai Star Sigorta’nın Bursa, Ankara ve İzmir illerinde müdürlükleri yer almaktadır.

Kişilerin sigorta altına aldığı varlıklarının hasar görmesi, kazaya maruz kalması durumundakişi sigorta primlerini düzenli ödediyse şirket maddi destek sağlamaktadır. Maddi destek sağlanması için hasar ihbarı, kasar dosya sorgulama işlemi gibi işlemler yapılmaktadır.

Dubai Starr Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Dubai Star tarafından sigorta poliçesi ile koruma altına alınan varlıkların hasar görmesi durumunda öncelikle hasar ihbarı yapılması gerekmektedir. Kaza durumunda müşteri temsilci ile irtibata geçerek müşteri temsilcisine poliçe numarası, sigortalı ismi, sigortalı TC kimlik no, hasar tarih ve yeri, hasar mahiyeti, tahmini tutar, sigortalı irtibat numarası, açık adres bilgileri gibi bilgiler verilerek ihtar kaydı oluşturulmaktadır.

Bu ihbardan sonra hasar dosyası oluşturulmaktadır. Kişiler, hasar dosyalarını Dubai Starr Hasar Sorgulama İşlemi sayfasından takip edebilmektedir.

Adrese giriş yapıldıktan sonra sorgulama için Dosya Sorgulama bölümüne giriş yapılmalıdır.

Size verilen dosya numarası ile sorgulama gerçekleştirilmektedir.

Dubai Starr Sigorta İletişim Numarası Nedir?

Hasar ve kaza durumunda ihbar gerçekleştirmek için 0216 444  1 347’den ücretsiz olarak her an ihbar gerçekleştirebilirsiniz.

Dubai Starr Sigorta Anlaşmalı Servisleri Nelerdir?

Dubai Starr Sigorta’nın anlaşmalı servisleri cam, radyo – teyp ve oto alanında bulunmaktadır.

Dubai Starr Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Dubai Starr Sigorta Online İnternet Sitesine Erişmek İçin TIKLAYINIZ!

Dubai Starr Sigorta Anlaşmalı Servisleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK