Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları Düzce Dergaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

Düzce Dergaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Teknolojinin gelişmesi ile internet kullanımı oldukça fazla artmıştır. İnternet kullanımının artması ile birlikte insanlar bir çok resmi işini de internet üzerinden online yapmaya başlamıştır. İnternet kullanımın yaygınlaşması ile bir çok kurum ve kuruluş da online işlem hizmeti vermeye başlamıştır. Bu online işlem veren kurumlardan birisi de DERGAZ Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi olarak bilinmektedir.

Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım A.Ş lisans başvurusunu EPDK tarafından incelenerek değerlendirilmesi sonucunda Düzce, Karadeniz Ereğli, Kaynaşlı, Gülüç, Konuralp ve Alaplı mevkilerinden oluşan dağıtım bölgelerine 30 yıl süre ile doğalgaz dağıtım faaliyetini üstlenmiştir. Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım A.Ş yani DERGAZ resmi web sayfasından yapabileceğiniz online işlemler; borç/fatura sorgulama, ön abone müracaatı, üyelik, abone durum sorgulama, ve tesisatçı firma girişidir. Düzce DERGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız yazının sonundaki linke tıklayınız.

Düzce DERGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Düzce DERGAZ doğalgaz fatura sorgulaması yapabilmek için birinci olarak AKSA Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım A.Ş. resmi internet web sitesi sayfasını ziyaret etmelisiniz. Online işlemler içinde borç/fatura sorgulama butonunu tıklayınız. Açılan fatura sorgulama penceresinden ise aşağıdaki resimde kırmızı çizgi ile belirtilen sorgulama türünü, abone referans no ile sözleşme numarasını girdikten sonra güvenlik kodu alanını eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

Belirtilmiş alanları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra gönder butonunu tıklayınız. Böylece Düzce doğalgaz fatura sorgulama işleminizi bitirmiş olacaksınız.

Düzce DERGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK