Ana sayfa E-Devlet E-Devlet Mahkeme Dava Dosyası Sorgulama

E-Devlet Mahkeme Dava Dosyası Sorgulama

0
PAYLAŞ

E-Devlet e giriş yaparak mahkeme dava dosyası sorgulama işlemi ile mahkeme durumunu takip edilmesi mümkündür. Mahkeme dava dosyası sorgulama hizmeti ile aynı zamanda, Yargıtay dosya sorgulama işlemi de yapılmaktadır.

E-Devlet Mahkeme Dava Dosyası Sorgulama Ve Yargıtay Dosya Sorgulama

Duruşması olan vatandaşlara yönelik hazırlanan mahkeme dava dosyası sorgulama hizmeti ile birlikte duruşmalarınız konusundaki tüm bilgilere ulaşılması, ulaşılan bilgiler üzerinden de kolay bir şekilde mahkeme takibi yapılması mümkündür. Bu bakımdan eğer siz de mahkeme durumunuz hakkında merak içindeyseniz, E-Devlet sistemi üzerinden mahkeme dava dosyası sorgulama yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak yapacağınız mahkeme dava dosyası sorgulama ile birlikte duruşma takibi yapabilirsiniz.

Mahkeme Dava Dosyası Sorgulama Nasıl Yapılır?

Mahkeme dava dosyası sorgulama için e devlet e şifreniz ile giriş yaptığınızda Adalet Bakanlığı bölümüne girerek Mahkeme Dava Dosyası Sorgulama ya giriş yaparak bilgilerinize ulaşabiliyorsunuz. Bağlantıya tıkladığınızda tüm mahkeme dava dosyanızın durumu ekranda listelenecek tir. Listelenen sonuçlar üzerinden var olan mahkemelerinizin detaylarını öğrenebilir ve dosya takibi işleminizi yapabilirsiniz.

E-Devlet sistemine giriş yaparak Adalet Bakanlığı sayfasından Mahkeme Dava Dosyası Sorgulama hizmetine ulaşabilirsiniz.
 

E-Devlet Mahkeme Dava Dosyası Sorgulama için tıklayınız…

BİR CEVAP BIRAK