Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Ergo Hasar Dosya Sorgulama

Ergo Hasar Dosya Sorgulama

0
PAYLAŞ

Araç sayılarının artış göstermesiyle birlikte sigorta şirketlerinde artış gözlemlenmektedir. Bu konuda Türk sigorta şirketlerinin yanı sıra yabancı sigorta şirketlerinin varlığı da bulunmaktadır. İsviçre merkezli olan Ergo Sigorta Türkiye genelinde 1500 şube ile hizmet vermektedir. Müşterilerden dönen olumlu düşünceler üzerine şirket çalışma ve hizmetlerini devam ettirmektedir. Sigortacılık dünyasında ilk sıralarda yer almayı başarabilmiş şirketlerden biridir. Teminat altına alınan şeylerin sigorta işlemleri şirket tarafından yürütülür. Sigorta hizmetlerinin şirket tarafından sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesi için hasar tespit öncesinde hasar ihbarı yapmanız önemlidir. Bunun için 5 günlük bir süreniz önemlidir. Bu süre dahilinde hasar ihbarı yapmanız hasar giderinizin şirket tarafından karşılanması için önemlidir. Bu süre geçince yapılan ihbarlar geçersizdir ve hasar için gerekli olan bedel de ödenmez. Hasar ihbarı için kurumun yetkili kişilerinle iletişim kurabilirsiniz. Hasar ihbarı için çağrı merkezlerini arayabilir ya da Ergo sigortası acentesine başvurabilirsiniz. Hasar ihbarı için bazı belgeler de gereklidir. Bu belgeler;

  • Acente ve Poliçe Numarası
  • Hasar Tarihi
  • Hasar Detayları
  • Tahmini Hasar Miktarı
  • Telefon numarası
  • Oto hasarları için oto servisinin adresi, telefon adresi ve T.C kimlik numarası ve vergi numarası

Bu belgeler temin edildikten sonra hasar ihbarı yapılır. Hasar tespit için Eksper bu iş için görevlendirilir. Bilgi açma dosyası için ekspres tarafından bilgiler size mesaj yoluyla iletilir. Sizin için oluşturulan hasar dosyasından siz de hasar tespit çalışmalarını takip edebilirsiniz. Hasar dosyası ile ilgili bilgilerin iletilmesi ve eksik belgeler varsa onların tamamlanması için cep telefon numarasını yetkililere bırakmanız önemlidir. Yetkili servis size gerekli bilgileri, eksiklikler varsa eksiklikler hakkında bilgiler ve hasar ödemesinin ne zaman yapılacağı ile ilgili bilgileri cep telefonundan gönderir. Ergo hasar dosya sorgulama nasıl yapılır ile ilgili bilgiler aşağıda belirtilmektedir.

Ergo Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Altta sizin için verilen linke tıklayarak Ergo hasar sorgulama dosyasına giriş yapabilirsiniz. Sayfada Ergo sigorta poliçesi sayfası açılır. Burada müşteri numarası ve şifre sizden istenir. Güvenlik kodunu girdikten sonra giriş butonuna basmanız gerekir. Bundan sonra Ergo Sigorta Hasar Dosyası karşınıza çıkar. Sorgulama ile birlikte hasar dosyanızı takip edebilirsiniz. Size hasar ödemesi ile ilgili hasar dosyanızda sms yoluyla tarafınıza bilgi verilir.

Çağrı merkezlerinden de bu işlemleri yapabilirsiniz. Bunun için 0 850 211 11 11 numaralı tlf nu aramanız yeterlidir. Yurt dışından aramak isteyenler de 01190-850 211 11 11 numarasını çevirebilir. Ergo Sigorta Müşterileri size hasar ihbarı ile ilgili konularda ve bu konularla ilgili merak ettiğiniz konularda bilgi vermek için 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Ergo Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Ergo Sigorta Online İnternet Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK