Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Ergo Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Ergo Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

0
PAYLAŞ

Türkiye sınırları içinde binlerce şubesi ile sigortacılık alanında hizmet veren Ergo Sigorta bu alanda aktif olarak hizmet veren köklü kuruluşlardan biridir. Avrupa genelinde ilk ona giren kurum ayrıca Almanya’da ikinci olarak Almanya’da futbol takımlarına verdiği sponsorluk ile tanınmaktadır. Kurum, Türkiye’de bulunan Ergo Sigorta’nın % 94,7 pay oranıyla en büyük ortaklarından biridir. Kurum halkada sigorta hizmetleri sunmaktadır. Bu sigorta ile mal ve sağlık sigortası yapabilirsiniz.

Motorlu araçlar için de şirket kasko ve sigorta yapmaktadır. Bunun için bir takım belgelerin verilmesi gerekir. Kurum kasko hizmetleriyle ilgili ve sigorta durumu ve hasar bilgileri ile ilgili sorgulama işlemlerini müşterilerinin kolayca halletmeleri için kendi kurumuna ait onliene olarak ta internette hizmet vermektedir. Böylece müşteriler şubeye gitmeye gerek duymadan kasko sigorta sorgulamaları ile ilgili işlerini bu sayfadan takip edebileceklerdir. Sorgulama işlemleri için Ergo Sigorta hasar dosya sorgulama işlemini online üzerinden yapabilirsiniz. Bu sorgulama ile aracınızın kasko bilgileri, sigorta taksitleri, hasar durumu ile ilgili hasar bilgilerini öğrenebilirsiniz. Bunlarla ilgili ve daha pek çok konuda bilgi almak için ve aynı zamanda şirket için görüş ve şikayetleriniz için kurumun müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0850 211 11 11 haneli numarayı çevirmeniz gerekecektir. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için hem yurt içi hem de yurt dışından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ergo Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

İnternet sitesinden sorgulana yapmak için Ergo Sigorta Hasar Dosya sorgulaması için aşağıda sizi için yer alan linke tıklamanız gerekir. Bu linke girerek sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra karşınıza Ergo Sigorta Poliçe görüntüleme sayfası çıkar. Burada gerekli olan bilgiler yer alır. Hasar dosyası görüntüleme seçeneğine tıklayarak müşteri numaranızı ve şifrenizi girerek Ergo Sigorta hasar dosya sorgulaması yapabilirsiniz. İşlemleri doğru  bir şekilde  takip ederek ve karşınıza çıkan bilgileri  eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak sorgulama işlemlerini sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz.

Ergo Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK