Ana sayfa Su Faturası Sorgulamaları Erzurum Eski su Fatura Sorgulama

Erzurum Eski su Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Birçok işlemin kolay bir şekilde yapılabildiği internet üzerinden Erzurum ESKİ su fatura sorgulama işlemleri de anında yapılabilmektedir. Bu sorgulama uygulaması sayesinde Erzurum vatandaşı işlerini kolay bir şekilde halledebilmekte ve bu hizmeti evlerine kadar ulaştırılmasından büyük bir memnuniyet duymaktadırlar. Bu nedenle belediyelerde bu türlü işlemleri çok daha yakından takip etmekte ve uygulamaları belediyenin internet adresinde hayata geçirmektedir. Bu nedenden ötürü biz bu yazımız içerisinde fatura sorgulama işlemi için gerekli bilgileri sizlere ulaştıracağız. Öncelikle bilmeniz gereken bir üyelik ya da şifre olmamasıdır. Sizlerden istenen bilgileri girdiğiniz takdirde sorgulama işleminizi kısa süre yapabileceksiniz. Nasıl ve nereden yapacağınızı öğrenmeniz konusunda yazımızı okuyabilirsiniz.

Erzurum ESKİ Su Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Erzurum ESKİ su fatura sorgulama işlemlerinizi Erzurum Belediyesi internet adresinden yapabilirsiniz. Bu sorgulama uygulaması için yapmanızı gerektiren ilk işlem ise size verdiğimiz direkt linke tıklamak olacaktır. Bu linke tıkladığınız zaman sadece abone numaranızı bilmeniz yeterli olmaktadır. Ardından sorgula butonuna tıklıyorsunuz ve daha işleminizi yapıyorsunuz.

 

Size sunulan adımları yaptıktan sonra Erzurum Belediyesi’ne bağlı olan tüm vatandaşlar su borcu sorgulama faaliyetlerini yapabilir. Bu sayede sisteme erişim sağlandığında tüm fatura bilgileri karşınıza gelmektedir.

Erzurum ESKİ Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

BİR CEVAP BIRAK