Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Eureko Sigorta Dosya Sorgulama İşlemi

Eureko Sigorta Dosya Sorgulama İşlemi

0
PAYLAŞ

Her geçen gün hizmet ağını genişleten sigorta şirketleri, böylece daha çok kişiye ve alana ulaşma imkanı yakalamaktadır. Tüm sigorta şirketleri, ülke genelinde her ilde hizmet vermektedir. Böylece kişiler piyasadaki kendilerine en uygun sigorta şirketine rahatlıkla ulaşabilmektedir.

Sigorta şirketleri, kişilerin değer verdiği, maddi değer taşıyan mallarını kazalara ve hasar oluşma durumuna karşı koruma altına almaktadır. can ve mülke sigorta yapan şirketler farklı branşlarda hizmet vermektedir. Sigortacılık alanında 2007 yılından beri hizmet veren Eureko Sigorta firması faaliyetlerine devam etmektedir.

Eureko Sigorta, müşterilerinin aylık ödediği küçük primlerle kaza, hasar durumunda büyük avantajlar sağlayan bir sigorta şirketidir. Özellikle büyük hasarlarda kişileri ekonomik zorluklardan sigorta kurtarmaktadır.

 

Acente ve müşteri hizmetleri ile hizmet sunan Eureko Sigorta, bu kanallar ile birçok konuda yardım ve hizmet sunmaktadır. İnternet sitesi üzerinden de hasar ve hasar sorgulama işlemleri yapılabilmektedir.

Eureko Sigorta Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sigorta ile güvence altına alınan bir varlığınızın hasar görmesi durumunda hasar dosyası takibi online yapılabilmektedir. Eureko Sigorta tarafından sigortalattığınız bir varlığınızda hasar meydana geldiğinde, sigortadan faydalanabilmek için öncelikle hasa ihbarı oluşturmanız gerekmektedir. Hasar ihbarınız oluştuktan sonra size atanan eksper durum ile ilgilenecektir. Hasar raporu ile birlikte bir hasar dosyası oluşturulmaktadır. Eureko Sigorta online resmi web sitesine yüklenen hasar dosyasına sigortalı kişi, rahatlıkla ulaşabilmektedir. Kişiye verilen dosya numarası ile sorgulama işlemi yapılabilmektedir.

Kişi online işlemler ile istediği her an hasar dosyası sorgulama işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Online sisteme giriş yaptıktan sonra dosya numarası ile sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda araç sigortalarında plaka no ve poliçe no ile de sorgulama işlemi rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Bu numara ile dosya bilgilerine ulaşmak mümkündür.

Eureko Sigorta Dosya Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK