Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Eureko Sigorta Dosya Sorgulama

Eureko Sigorta Dosya Sorgulama

0
PAYLAŞ

Ülkemizdeki trafik kazalarının artışıyla birlikte, sigortacılık hizmetleri de artmış bulunmaktadır. Olası bir kaza durumunda mağdur olan sürücüler, yeni araba aldıklarında geçirdikleri kaza sebebiyle, arabalarında oluşan hasarlar kullanıcıları maddi anlamda çok fazla mağdur etmektedir. Sürücülerin bu mağduriyetlerinin giderilmesi adına, her ilde birçok sigorta acenteliği ile hizmet veren firmalar bulunmaktadır. Eureko Sigorta şirketi de bu firmalardan biridir. Hemen hemen her ilde şubesi olan Eureko Sigorta şirketi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan acente firmaları arasında en çok tercih edilenler arasındadır. Vermiş oldukları kaliteli hizmet ile gün geçtikçe artan müşteri sayısı ve yükselen kalitesiyle, Türkiye genelinde tanınmış acente firmalarındandır.

Kurulan Sigortacılık acentelerinin görevi ise, kişilerin değerli varlıklarına karşı, olası bir hasar durumu olduğunda sigorta şirketleri tarafından kişilerin mağduriyetlerinin giderilmesini sağlamaktadırlar. En çok can ve mal kaybının yaşandığı durumlar, şüphesiz afet durumları, trafik kazaları ya da yangın ve benzeri durumlardır. Sürücüler için hizmet veren sigortacılık acenteleri, araçlarının sigortalı olması durumunda olası bir kaza durumunda gerekli bütün masrafları karşılayarak, müşterilerinin mağduriyetini gidermektedir. Yaklaşık olarak 2007 yılından bu yana, Türkiye kapsamında müşteri kitlesine sahip olan Eureko Sigorta şirketi, kaliteli hizmetinden ötürü çokça tercih edilen bir firmadır.

Eureko Sigorta aracılığı ile teminat altına aldığınız değerli varlıklarınız için, küçük meblağlar ödeyerek olası büyük zararlarda büyük avantaj sağlamanıza olanak sağlanmaktadır. Kaza durumları ya da diğer varlıklarınıza sigorta yaptırdığınızda, hasar durumunun maliyeti ne kadar büyük olursa olsun, sigortacılık şirketi tarafından karşılanmaktadır. Fakat hasarın oluşumu ve durumu hakkında uzman kişiler tarafından gerekli testler yapılmakta ve hasarla ilgili tarafınıza bildirilen poliçedeki maddelere uygun olmalıdır. Olmaması durumunda sigortacılık şirketi tarafınıza yardımcı olamayabilir.

 

Eureko Sigorta şirketi, profesyonel kadrosuyla her durumda sizlere hizmet vermektedir. Eureko Sigorta şirketine talepleriniz olduğunda, şikâyet belirtmek istediğinizde ya da sigorta altına aldırdığınız mallarınızla ilgili bir işlem yapılmasını isterseniz, ikamet adresinize en yakın Eureko Sigorta şubesinden iletebilirsiniz. Bunlarına haricinde, Eureko Sigorta şirketinin vermiş olduğu hizmet çerçevesinde, internet üzerinden online işlem merkezine gererek, hasarınızla ilgili durumları takip edebilir ve taleplerinizi online olarak iletebilirsiniz. Saatlerce şubelerde sıra beklememek için verilen bu hizmet ile Eureko Sigorta şirketinin de müşteri kitlesi oldukça artmıştır. Bu işlemleri gerçekleştirirken, Eureko Sigorta dosya sorgulama işlemlerini nasıl gerçekleştirebileceğinize dair adım adım sizleri bilgilendireceğiz.

Eureko Sigorta Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Eureko Sigorta şirketindeki dosyanızın sorgulama işleminin amacı, sigorta altına alınan mal varlıklarınızla ilgili hasar olduğunda, hasar ile ilgili işlemleri takip edebilmenizi ve gerekli tüm taleplerinizi iletebilmenizi sağlar. Teminat altına alınan mallarınızla ilgili bir hasar olması halinde, yapmanız gereken ilk şey, 5 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğunuz sigortacılık şirketine bu durumu bildirmektir. Yasa süresi 5 iş günü olan, hasar durumu bildirme talebiyle ilgili vaktinde yapılmayan ihbarlar, sigortacılık şirketi tarafından karşılanmayabilir. Öncelikle, ikamet adresinize en yakın ya da hasarın olduğu bölgeye en yakın Eureko Sigorta şirketinin şubesine giderek ihbarda bulunmalısınız. Eğer bağlı bulunduğunuz bölgede böyle bir imkânınız bulunmuyorsa, Eureko Sigorta çağrı merkeziyle iletişime geçerek, görüşme yapacağınız müşteri temsilcisine ihbarınızı bildirebilirsiniz. İletmiş olduğunuz hasar ihbarı doğrultusunda, Eureko Sigortacılık şirketi, hasarınızla ilgili bir dosya açmaktadır. Her açılan dosyanın ise, belirlenen bir numarası bulunmaktadır. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra, hasar talebinizle ilgilenmesi gereken bir uzman kişinin ataması yapılır. Daha sonra, uzman kişi sizinle iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi sağlar ve tarafınıza dosyanızın numarasını iletir. İletilen bu numara ile online işlem merkezine girerek hasar talebinizle ilgili yapılan çalışmaları ve gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz. Eureko Sigorta şirketinin müşterilerine sunmuş olduğu online işlemler merkezi hizmetine erişim sağlayabilmeniz için, sayfamızın alt bölümünde bağlantı linkini sizlerle paylaşacağız. Bu linke tıklayarak ilgili sayfaya yönlendirileceksiniz.

Online işlemler merkezine ait bağlantı linkine tıkladıktan sonra üst kısımda yer alan ekran görüntüsündeki sayfa sizleri karşılayacaktır. Bu sayfa üzerinden gerekli alanları doldurup “Giriş” butonuna basmanız yeterlidir. Daha sonra yeni bir sayfa daha açılacak ve bu açılan sayfada hasar durumunuzla ilgili detaylı bilgiler listelenecektir. İstediğiniz günde ve saatte, dosyanızla ilgili gelişmeleri bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Eureko Sigorta Dosya Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK