Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Eureko Sigorta Hasar Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Eureko Sigorta Hasar Sorgulama Nasıl Yapılır ?

0
PAYLAŞ

Teknolojik alanda en önemli gelişmeler internette yaşanmaktadır. Kişiler uzun saatler süren işlemleri, internet aracılığı ile dakikalar içinde halledebilmektedir. Eureko Sigorta işlemleri de internet üzerinden rahatlıkla gerçekleşmektedir. 2007 yılında kurulan Eureko Sigorta, tüzel kişiliği ile sigortacılık alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Tüm sigortacılık hizmetlerini sunan Eureko, araç ve mülk üzerine yoğun çalışmaktadır.

Kişiler için değerli olan varlıklarını sigorta ile güvence altına alan şirket, bu varlıkların hasar veya kaza ile karşılaşması durumunda kişilere maddi destek sağlamaktadır. Kişilerin sigorta yaptırdığı aydan itibaren ay ay belli miktarda ödediği primleri, kaza, hasar durumunda toplu olarak ödeyen sigorta, bu durumlarda kişilerin ekonomik açıdan rahatlamasını sağlamaktadır. Böylece büyük mağduriyetler yaşanmamaktadır. Eureko Sigorta, müşterilerine yüksek kalite hizmet anlayışı ile sigorta hizmeti vermektedir.

Eureko Sigorta yaptıran kişiler, sigortalı malın zarar görmesi durumunda öncelikle hasar ihbarı oluşturması gerekmektedir. Meydana gelen hasarın tespit edilmesi ardından kişilerin kolay erişebilmesi için bir hasar dosyası oluşturulmaktadır. İnternet üzerinden kişiler, dakikalar içinde dosya sorgulaması yapabilmektedir.

 

Eureko Sigorta Hasar Sorgulama Nasıl Yapılır?

Eureko Sigorta resmi web sitesi üzerinden online işlemlerde rahatlıkla hasar sorgulaması yapılabilmektedir. Siteye giriş yapıldıktan sonra gerekli bilgiler ile pratik bir şekilde sorgulama yapılması mümkündür.

Sitede giriş yaptıktan sonra öncelikle size şirket tarafından verilen dosya numarasını girmeniz istenmektedir. Seçiminizi yaparak işleme devam ederek dosyanızı kısa sürede görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz işleme devam ederken plaka no veya poliçe no bilginizi de kullanabilirsiniz. Açılan sayfada hasar dosyası yer almaktadır. hasar dosyası sayfasında gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, merak edilen konularda bilgi alabilir ve yasal işlemler gibi işlemleri her an internet aracılığı ile takip etme imkanı yakalayabilirsiniz.

Eureko Sigorta Hasar Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Eureko Sigorta Online İnternet Sitesine Erişmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK