Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Eureko Sigorta Hasar Sorgulama

Eureko Sigorta Hasar Sorgulama

0
PAYLAŞ

Günümüzde gelişen çağ ile teknoloji tüm hızıyla gelişmekte ve bütün işlemlerimizi kolaylıkla yapabilmekteyiz. İnternet kullanımının da hızla yaygınlaştığı bu dönemlerde, internet üzerinde yayınlanan web hizmetleri de artmaktadır. Teknoloji çağında olmamızın yanı sıra, bankalar, devlet kurumları ya da özel şirketler, hemen hemen bütün işlemlerini internet üzerindeki online işlemler merkezinden halledebiliyor. Saatlerce beklediğimiz banka sıraları olsun ya da özel şirketler aracılığıyla yapmamız gereken işlemler olsun, artık günümüze bunların hiç birini sıra beklemeden yapabiliyoruz. Teknolojiye ayak uyduran bir sektör de sigortacılık sektörüdür. Bu sektörde hizmet veren firmalar, insanların mal varlıklarıyla ilgili bir hasar olması durumlarında, mağduriyetlerini en aza indirmek için bulunan, hatta tamamen giderebilme adına çalışmalar yapan firmalardır. Eureko Sigorta şirketi de sigortacılık sektöründe hizmet veren bu firmaların başında gelmektedir.

2007 yılından bu yana vermiş olduğu kaliteli hizmetinden ötürü, birçok müşterisine hizmet vermekte olup, gün geçtikçe müşterilerinin sayısını da artıran bir sigorta şirketidir. Araçlarınızla yaptığınız kazalar olsun, tarımla uğraşan çiftçilerin ürünleriyle ilgili olsun, bütün hasar durumlarında tüketiciye her daim hizmet sunmak için kurulmuştur. Teminat altına alınan ürünler ile birlikte, belirlenen poliçe kapsamında gereken bütün işlemler yapılarak, maddi anlamdaki tüm zararlar karşılanmaktadır. Özellikle ülkemizdeki kaza oranlarının artması ile birlikte, her sürücü aracı için sigorta yaptırmakta ve maddi anlamdaki zararının karşılanmasını istemektedir. Mal varlıklarınızın sigortasını yaptırabilmeniz için, sigorta şirketine belirlenen oranda bir bütçe vermeniz ve bu bütçe karşılığında mal varlıklarınızı teminat altına almaktasınız. Teminat altındaki ürünlerinizle ilgili olası bir hasar meydana geldiğinde de anlaşmalı olduğunuz sigorta şirketi maddi anlamdaki zararınızı karşılamakta ve mağduriyetinizi gidermektedir. Sigorta şirketleri, ürünlerinizi teminat altına almak için küçük bir meblağ talep etmekte ve talep edilen bu miktar karşılığında da büyük maddi zararlardan sizleri kurtarmaktadır.

Eureko Sigorta şirketi, teminat altına alacağınız bütün ürünlerinizle ilgili olası hasarlara karşı her türlü desteği profesyonel ekibiyle vermektedir. Eureko Sigorta şirketiyle yapacağınız anlaşma sonucunda, tarafınıza detaylı bilgiler iletilmekte ve sizlere en iyi hizmet sunulmaktadır. Sigortalı olan aracınızla ilgili bir hasar olması halinde, yapmanız gereken ilk şey Eureko Sigorta şirketinin şubelerinden birini ziyaret ederek hasar ihbarında bulunmak olacaktır. Yasal süresi 5 iş günü olan ihbar süresini geçirmemeniz konusunda dikkatli olmanız sizlerin faydasına olacaktır. Aksi durum söz konusu olduğunda, hizmet sağlayan sigorta şirketi hizmet sunamayabilir. Hasar ihbarı yaptıktan sonra, yetkililer tarafından, hasarınıza ait bir dosya açılmaktadır. Her dosyanın da kendisine ait bir dosya numarası bulunmakta ve bu numara da tarafınıza iletilmektedir. Hasarınızın durumuna göre, Eureko Sigorta şirketi tarafından bir eksper (uzman kişi) ataması da yapılabilir. Eğer uzman kişi ataması olursa, bu sizlere bildirilmekte ve her türlü talebiniz ve işlemlerinizle atanan uzman kişi ilgilenmektedir. Hasar dosyanızın oluşturulmasının ardında, Eureko Sigorta şirketinin sunmuş olduğu online işlem merkezi hizmetinden faydalanarak, hasar dosyanızla ilgi yapılan bütün işlemleri takip edebilirsiniz.  Sayfanın alt kısmından paylaşacağımız bağlantı linkine tıklayarak, Eureko Sigorta online işlemler merkezine ulaşabilirsiniz. Şimdi ise, erişim sağladığınız online işlemler merkezinde Eureko Sigorta hasar sorgulama işlemini nasıl gerçekleştirebilirsiniz, bunu anlatacağız.

 

Eureko Sigorta Hasar Sorgulama Nasıl Yapılır?

Eureko Sigorta şirketinin sunmuş olduğu bu hizmet ile birlikte, artık şubelerde saatlerce sıra beklemenize gerek kalmamaktadır. Paylaştığımız bağlantı linkine tıklayarak, online işlemler sayfasına yönlendirilecek ve bütün işlemlerinizi bu sistem üzerinden yapabileceksiniz. Bağlantı linkine tıkladıktan sonra sizleri aşağıdaki gibi bir sayfa karşılayacaktır.

Açılan sayfa içerisinde, sizlerden bazı bilgileri talep edilmektedir. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz durumunda, hasar talebinizle ilgili açılan dosyanın bilgilerine ulaşabilirsiniz. İlk olarak hasar dosyanız oluşturulduğunda, tarafınıza iletilen dosya numarasını sayfa içerisinde ilgili yere giriniz. Daha sonra “Seçim Yapınız“ kısmından Plaka No ya da Poliçe No seçeneklerinden birini seçiniz. Seçtiğiniz seçeneğe istinaden bir kutu daha açılacak olup, bu kutuya da poliçe numaranızı ya da aracınızın plaka numarasını giriniz. Bu bilgileri doldurduktan sonra da “Dosyayı Getir” butonuna basmalısınız. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra, hasar talebiniz ile ilgili hangi işlemler yapılmışsa ya da hangi işlemler yapılacaksa bu sayfa üzerinden görebilirsiniz.

Eureko Sigorta Hasar Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Eureko Sigorta Online İnternet Sitesine Erişmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK