Ana sayfa Borç Sorgulamaları Evkur Borç Öğrenme

Evkur Borç Öğrenme

0
PAYLAŞ

Türkiye’de bulunan alışveriş zincirlerinden birisi de Evkur’dur. Bu alışveriş mağazalarının zincirleri üzerinden bir çok vatandaşımız alışveriş yapmaktadır. Evkur kredi kartsız taksitli alışveriş yapılan yerlerden birisidir. Bu avantaj için de müşterilerinin fazla olması görülmektedir. Evkur’un Türkiye’nin tüm illerinde hemen hemen bir bayisi bulunmaktadır. Bu Evkur bayiliklerinde her zaman aynı ürünler pazarlanarak aynı ürünler satılmaktadır. Evkur genellikle taksitli olarak verdiği eşyaların hepsi büyük markalardır. Büyük markalı küçük ve büyük ev eşyalarının satışını yapan Evkur müşteri memnuniyetini garantilemiş büyük bir şirkettir.

Evkur taksitli alışveriş yaptığından dolayı Evkur’a borcu olan kişiler güncel borç bilgilerini internet üzerinden öğrenmek istemektedirler. Teknolojinin son zamanlarda giderek attığı göz önünde bulundurulursa tüm kurum ve kuruluşlar internet üzerinden online olarak borç sorgulama sistemini artık web sitelerine koyarak müşterilerine bu hizmeti sunmaktadır. Bu yazımızda sizlere verdiğimiz bilgiler dahilinde Evkur borç sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabileceksiniz. Bu sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için aşağıdaki verdiğimiz adımları takip etmelisiniz.

Evkur Borç Öğrenme İçin Üyelik Oluşturma

 

Evkur’dan almak istediğiniz bir ürünü kredi kartınıza ihtiyaç duymadan Evkur ile yapacak olduğunuz anlaşmalı senetler ile alabilirsiniz. Evkur’dan aldığınız ürününüzün taksitleri bittikten sonra tüm senetleriniz size teslim edilerek borcunuzun bittiği size söylenecektir. Evkur’dan almış olduğunuz ürünün taksit sayısını belirleme hakkınız vardır.

Evkur’dan aldınız ürün için kişisel bilgilerinize ihtiyaç olacaktır. Senetler her zaman Evkur bünyesinden temin edilerek sislere sunulur. Evkur’un sizden istediği belgeler adresiniz, telefon numaranız ve kimlik numaranız gibi bilgiler olacaktır.

Birkaç tane ürün alarak tekrar tekrar borç öğrenmek maksadı ile Evkur’a gitmenize gerek yoktur. İnternet üzerinden online bir şekilde borç öğrenme işlemini yapabilirsiniz. Fakat Evkur internet sitesinden işlem yapabilmek için ilk olarak bu sisteme üye olmanız istenmektedir. Üye olduktan sonra bu sistemden tüm borç bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Bu üyeliği gerçekleştirebilmek için aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz kurum linki üzerine bir kez tıklamanız yeterli olacaktır. Bu sayede kurumun borç öğrenme sayfasına bağlanarak tüm borçlarınızın ne kadar olduğunu güvenli bir şekilde öğrenebilirsiniz. Fakat bu sisteme tüm bilgilerinizi eksiksiz ve düzgün bir şekilde girmelisiniz. Bu sistem üzerinden sizlerden istenilen bilgiler;

  • Adınız, soyadınız
  • Doğum tarihiniz ayrıntılı bir şekilde gün, ay, yıl bilgisi olarak girilmelidir.
  • Cinsiyetiniz
  • E-mail adresiniz
  • Sizin sistem için uygun olarak seçtiğiniz şifre
  • Sözleşme kabulü

Bu bilgileri eksiksiz ve düzgün bir şekilde girdikten sonra “kayıt” butonuna tıklayarak işlemi tamamlamanız.

Yukarıda paylaşmış olduğumuz resimde de gördüğünüz gibi eksiksiz bir şekilde işlemlerinizi yapmanız Evkur borcunuzu öğrenmek için yeterli olacaktır. Sisteme düzgün bir şekilde üye olduktan sonra Evkur borç öğrenme işleminizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Evkur tüm üye olan müşterilerine internet sitesi üzerinden borç öğrenme esnasında veya başka bir zamanda alışveriş etme avantajı da sunmaktadır. Bu uygulama sayesinde Evkur’un resmi web sitesi üzerinden mağazada tükenmiş ürünleri de kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Veya ürünlere eklenmiş yeni bir ürünü ilk olarak görme şansına da sahip olabilirsiniz. Bir başka hizmet ise almış olduğunuz bir ürünün ne zaman teslim edileceği bilgisidir. Bu platformdan aldığınız ürünün size kadar geçen evresini de takip etme imkanınız bulunmaktadır. Çünkü Evkur mağazacılık sisteminde aldığınız bir ürünü aynı gün içinde bazı zamanlarda teslim etmemektedir. Ürünün ne zaman geleceği bilgisi her zaman internet sitesi üzerinden öğrenilebilir bilgilerden birisidir.

Evkur Borç Öğrenme İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Evkur borç öğrenme işlemlerinizi yapabilmek için ilk olarak yazımızın alt kısmında sizinle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine bir kez tıklamalısınız. Bu işlemden sonra karşınıza çıkan ekran aynı aşağıda resimde verilen ekran gibi olacaktır. Bu sayfaya bağlandıktan sonra sizden istenilen özel bilgilerinizi bu sayfa üzerinde düzgün ve eksiksiz bir şekilde gerekli yerlere girmeniz gerekir.

Üyelik işlemleri tam olarak bitirildikten sonra Evkur borçlarını öğrenmek için ekranın sol tarafında bulunan ve üye girişinden sonra yapılması gereken işlemlerinizi de tam olarak yapmanız gerekir. Burada sizden istenilen bilgiler;

  • E-mail bilginiz
  • Daha önceden belirlemiş olduğunuz şifre

Yukarıda anlattığımız adımları tam olarak uyguladıktan sonra son olarak ekranda gördüğünüz gibi “giriş” butonunu tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz. Böylece sisteme giriş yaparak daha önceden aldığınız ürünlerin ödeme listesini ve güncel borç bilgilerini de Evkur bayilerine gitmeden birkaç dakika içinde öğrenebilirsiniz. Tüm borç bilgilerinizi öğrendikten sonra borcunuzu ödemek için bir Evkur şubesine gidebilir ve burada borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Evkur Borç Öğrenme İşleminiz İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK