Ana sayfa Borç Sorgulamaları Evkur Borç Sorgulama

Evkur Borç Sorgulama

0
PAYLAŞ

Sizlerle bu yazımızda Türkiye’de en büyük alışveriş mağazası zincirine sahip olan Evkur mağazalar zincirinin borç sorgulama işlemini nasıl yapacağınız hakkında bilgiler paylaşacağız. Yazımızın devam kısmında bulunan bilgiler ile Evkur borcunuzu kolay bir şekilde sorgulayabilirsiniz.

Evkur bünyesinden almak istediğiniz bir büyük ev eşyası veya küçük mutfak eşyası için kredi kartı veya taksitli alışveriş için kefile ihtiyaç yoktur. Evkur’dan senet ile alışveriş yapılmaktadır. Bu avantaj sayesinde Evkur müşterileri de bir hayli fazladır. Çünkü kredi kartı kullanmak istemeyen vatandaşlar başka alışveriş mağazalarından kredi kartları olmadığı için taksitli alışveriş yapamamaktadırlar. Evkur’dan birkaç ürün birden alan vatandaşlar bazı zamanlarda borçlarını nasıl sorgulayacakları hakkında bilgi edinmek istediklerinden dolayı bu yazımızı sizlerle paylaşıyoruz. Evkur borç sorgulama sistemi internet üzerinden online olarak yapılabilen bir işlemdir. İsterseniz bu internet sitesine giriş yaptıktan sonra istediğiniz bir ürünü internet üzerinden de alabilirsiniz. İsterseniz aldığınız ürünün ne zaman size teslim olacağı bilgisine de bu platformdan ulaşabilirsiniz.

Evkur Borç Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

 

Evkur borç sorgulama işleminizi tam olarak yapabilmek istiyorsanız ilk olarak yazımızın alt kısmında sizinle paylaşmış olduğumuz kurum linkini bir kez tıklayınız. Tıklama işleminden sonra sisteme giriş yapmak için üye olmanız gerekmektedir. sizden istenilen üyelik bilgileri her zaman özel bilgilerdir. Bu üyelik için sizden istenilen bilgiler isim, soyisim, doğum tarihi, cinsiyet ve e-posta adresi belirleme işlemleridir. Bu işlemler bittikten sonra sizlere sistem tarafından oluşturmuş olduğunuz şifreniz verilerek kayıt olmanız beklenir. Kayıt işleminizi yapabilmek için sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum şıkkını işaretleyerek kayıt tuşuna basmanız gerekmektedir.

Üyelik bilgilerinizi tamamladıktan sonra, ekranın sol kısmında bulunan üye girişinden Evkur’un resmi web sitesine girmeniz gerekir. Evkur resmi web sitesinin sizden istediği giriş belgeleri E-mail adresiniz ve şifreniz olacaktır.

Bu işlemleri tam olarak gerçekleştirdikten sonra ekrandaki giriş tuşuna basarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Bu sistem üzerinden tüm borç sorgulama işlemlerinizi öğrenebilirsiniz.

Evkur Borç Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK