Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları F Kasko Şikayet

F Kasko Şikayet

0
PAYLAŞ

Ford marka araçlara özel olarak uygulanan F Kasko sigortası Ford ve Axa Sigorta ortaklığı ile Ford marka araçlarda çeşitli yeniliklerle hizmet vermektedir. Ford marka araç sahipleri F Kasko dahilinde araçlarının her türlü bakım ve onarımlarını Ford yetkili servislerinde yaptırabilirler. Ford teknikerler tarafından bu bakım ve onarım hizmetleri verilmektedir. Aracı asıl haline zarar vermeden bu işlemler verilmektedir. Ford kaskosu İle F kasko kapsamında yer alan tamir işlerinde orijinal yedek parça ürünleri kullanılmaktadır. Bu durum da müşterileri oldukça sevindirmektedir. Araç satımı yapmak isteyen müşteriler için orijinal parça değişimi araca değer katmakta ve daha yüksek fiyata satımı gerçekleşmektedir.

F Kasko ile pek çok avantajlar sağlanmaktadır. F Kaskoya sahip olan Forda araç sahipleri 2.500 TL gibi bir bedel ödeyerek tamir ve bakımları Ford Yetkili Servislerine yaptırılır.

Büyük olan ağır kaza durumlarında bazı araçların servis süreleri oldukça uzun olabilir. F Kaskosu olan araçlarda ise araç servisteyken sürücüler için başka araç temin edilir. Geçici olarak bu araçlar sürücülere verilir.

 

Tüm bu avantajların yanı sıra bazı sıkıntıların yaşanması da muhtemel olabilir. Böyle durumlar için F Kasko şikayet işlemleri ile bu sıkıntılara çözüm yolu bulunabilir.

F Kasko Şikayet İşlemi Nasıl Yapılır?

Ford araç sahiplerinin F Kasko ile ilgili oluşan sorunlarda F Kaskonun F Direkt hattı ile bu alanda profesyonel olmuş kişilerle bağlantı kurulabilir. Aracınızın serviste olduğu zamanlarda ‘’Ford Direkt Hattı’’ görevlileri tarafından bildirilen iletişim bilgileri doğrultusunda her türlü soru, şikayet , bilgi alma gibi durumlar için Bayi Müşteri İlişkileri Sorumluları ile bağlantıya geçebilirsiniz. Burada aktif halde çalışan görevlilerden bu konularla ilgili gerekli yardım ve bilgiyi alabilirsiniz. Yetkili kişiler bu konuda size yardımcı olamaya çalışacaktır.

İstek ve şikayetler için 444 36 73 numaralı Ford Direkt Hattını tüm gün boyunca arayabilirsiniz.

Kıbrıs’ta ikamet eden müşteriler Ford Direkt Hattını aramak için 0 rakamını numaradan önce kullanmalıdır. Bunun için sabah 08:30 ile 22:00 arasında müşteri temsilcileri hizmet vermektedir.

F Kasko Şikayet İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Ford Online İnternet Sitesinde Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK