Ana sayfa Banka Sorgulamaları Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu

0
PAYLAŞ

Son yılların her zaman olduğundan daha da popüler olmaya başlamış olan sistematik işlemlerin başında kredi kartları yer almaktadır. Bankaların birbiri ile yeni bir yarışa girdiği dönemde kişinin ihtiyacına göre krediler ve kredi kartları sunulmaktadır. Garanti Bankası bu beğenilen bankalardan biri olarak sunulmaktadır. Avrupa sınırları içinde adından sıklıkla bahsettiren, her zaman için destekleri müşterileri, çalışanları, hisse sahipleri için götüren bankada, sürekli olarak bir gelişim söz konusudur. Her türlü alandaki yenilikleri takip eden bankada son yıllarda teknoloji de hakim olmaktadır. İhtiyaçların her daim arkasında duran bu sistem içinde sorumlu bir kurum olarak bilinen ve sürdürülen bir müşteri deneyimi sunan Garanti, genel strateji olarak müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Şu anda Garanti bankası ayrıcalığı ile kredi kartı alanlara başvuru sürecini anlatmak için bu yazımızda buluştuk.

Garanti aracılığı ile bir kredi kartı almak isteyen herkes için şubelerden, telefondan ve internet üzerinden destek sunulmaktadır. Kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşterilerin daha önceden bu banka ile bir bağlantısı var ise hemen 444 0 333 numaralı hat üzerinden çok kısa bir süre içinde işlemler yapılabilmektedir. İncelemelerin devamında sizlere kredi kartı verilip verilemeyeceği sizlere sunulmaktadır. Bu kredi kartlarında müşterilerin her zaman için geçmişi de araştırılmaktadır ve bankalar ile arasındaki kredibiliteye de bakılmaktadır. Eğer eski zamanlarda bankalar ile bir sıkıntınız yoksa başvurunuz yüksek oranda onaylanacaktır. Geri dönüşlerde belli bir sürenin geçmesi gerekir. Gerekli olan incelemeler için zaman geçerken her müşteri başvuru takibi kısmı da işlevsel olarak durumu sizlere gösterebilmektedir.

Telefon aracılığı ile ilgili sorun yaşayanlar ya da daha yakın iletişim kurmak isteyenler için tüm şubeler de iletişim için sizleri beklemektedir. Şubelerde bulunan bireysel ilgi alanında hizmet sunan müşteri hizmetleri sizin danışmalarınız için beklemektedir. Buraya geldiğiniz zaman sunmanız gereken belli belgeler de bulunmaktadır. Bunların içinde kimlik fotokopisi, referans numarası ile kart başvurunuzu yapmanız mümkündür. Üçüncü yol olarak gösterilebilecek olan destek yeri de telefon bankacılığıdır. 444 0 333 numara sahibi olan bankanın müşteri hizmetleri sizler için bankadan kredi kartı başvurularınızı alabilmektedir. Burada ses kaydı alınarak işlemlerinizin güvenliği için sistem sıkı tutulmaktadır. Üç kelime ile sistemden ne istediğiniz sorulduğunda kart başvuru sonucu demeniz bile yeterli olacaktır. Hemen telefon üzerinden gerekli olan alana yönlendirileceksiniz. Bu başlık altında başvuru menüsü kullanılmaktadır.

 

Online olarak siteye giriş yaptınız ve kredi kartınızın durumunu görmek istiyorsunuz. Sayfada hemen görebileceğiniz yeşil renkli kutucuk alanlarından “Bireysel” seçeneğini işaretlemelisiniz.

Başlığa tıkladığınız anda birçok alt menü karşınıza gelecektir. Siz de hemen buradan sıradaki işlem için “Kartlar” kısmına geçiş yapmalısınız.

Kartların tanıtımının bulunduğu alanda karşınıza birçok kart çeşidi gelecek ve bu kadar farklı seçenek içinden “Başvuru Takibi” alanına tıklamanız gerekmektedir.

Başvuru Takibi seçeneği ile yeni bir sayfaya geçiş yapmış olacaksınız. Buradaki yeni sayfada da sizden istenen bilgiler bulunmaktadır. Hemen içlerinden istenen her başvuru bilgisini doldurmalısınız. Eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmaya özen göstermelisiniz. Tüm bilgiler dolunca devam butonuna tıklayarak işlemin tamamlanmasını ve sonuç ekranına geçilmesini sağlayabilirsiniz.

Buradan artık kredi kartı başvurunuzun ne durumda olduğunu görebilirsiniz. Onaylanan ve bunun yanında onaylanmamış olan tüm başvurularınızın da sonuçlarını bu ekrandan rahatlıkla görebileceksiniz. Kartların alımını ister şubelerden alabilir, ister kapıya gönderme metodundan destek alarak tercih edebilirsiniz. Şifre belirledikten sonra da istediğiniz şekilde kartların kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası kredi başvuru takibi için TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK